Osiągnięcia archiwalne 1969/1970-1998/1999

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Rok szkolny 1998/99

Maciej Jagielak, laureat konkursu przedmiotowego z historii, uczeń mgr Witolda Chrzanowskiego

Rok szkolny 1997/98

Grzegorz Woźniak, przygotowywany przez mgr Andrzeja Kurowskiego został laureatem konkursu przedmiotowego z fizyki.

Rok szkolny 1996/97

Maciej Walczyński, przygotowywany przez mgr Jadwigę Ostrągowską – Rachtan, zajął II miejsce w konkursie przedmiotowym z języka angielskiego.

Rok szkolny 1994/95

Justyna Łabza, uczennica mgr Kazimierza A. Sroki zajęła II miejsce w konkursie przedmiotowym z geografii.

Rok szkolny 1993/94

Marta Figiel, uczennica mgr Iwony Kornaś zajęła I miejsce w konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego.

Rok szkolny 1992/93

Tomasz Czekaj przygotowywany przez mgr Mirosławę Marszał, został laureatem Olimpiady Technicznej.

Rok szkolny 1991/92

Ponownie uczeń mgr Ewy Tomczyk zajął I miejsce w Olimpiadzie Geograficznej. Był to Mirosław Wróblewski.

Rok szkolny 1990/91

Dwójka uczniów mgr Ewy Tomczyk została zwycięzcami Olimpiady Geograficznej: I miejsce – Andrzej Synowiec, II miejsce – Katrin Uroda.

Rok szkolny 1988/89

Magdalena Bobek, uczennica mgr Anny Kościelniak – laureatka Olimpiady Języka Polskiego.
Farid Nassery, uczeń mgr Barbary Kołaczyk – laureat Olimpiady Geograficznej.

Rok szkolny 1987/88

Paweł Martynowicz, uczeń mgr Krystyny Cabały – II miejsce w Olimpiadzie Matematycznej.

Rok szkolny 1986/87

Bogdan Osak, uczeń Antoniny Lesiak – laureat Olimpiady Fizycznej.

Rok szkolny 1985/86

Tomasz Siepetowski, uczeń mgr Renaty Wilczak – laureat Olimpiady Historycznej.
Magdalena Skrzypek, uczennica mgr Ewy Tomczyk – laureatka Olimpiady Geograficznej.

Rok szkolny 1984/85

Wojciech Żurek, uczeń mgr Jolanty Niemiec – laureat Olimpiady Fizycznej.
Bożydar Śmierciak, uczeń mgr Anny Kościelniak – laureat Olimpiady Języka Polskiego.

Rok szkolny 1979/80

Krzysztof Kowal, uczeń mgr Krystyny Cabały – laureat Olimpiady Matematycznej.

Rok szkolny 1978/79

Agnieszka Stolarska, uczennica mgr Marty Kasprzyk – I miejsce w Olimpiadzie Biologicznej.
Klaudia Cierniak, wychowanka mgr Barbary Pokrzywy – laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego.
Marek Koncewicz, uczen mgr Renaty Wilczak – laureat Olimpiady Historycznej.
Jarosław Gugulski, uczeń mgr Krystyny Cabały – laureat olimpiady Matematycznej.
Paweł Niezabitowski, uczen mgr Jolanty Miłowskiej – laureat Olimpiady Chemicznej.

Rok szkolny 1969/70

Jerzy Jaskot, uczeń mgr Ewy Batko – zwycięzca Olimpiady Matematycznej.