Osiągnięcia w roku szkolnym 2008/2009

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Alina Pietruszewicz otrzymała Nagrodę Edukacyjną Prezydenta Miasta Krakowa

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

  • Marcin Włodarczyk – I miejsce na skrzyni oraz I miejsce na poręczach.
  • Kacper Siwiec – III miejsce w ćwiczeniach wolnych oraz III miejsce na drążku.
  • Kamil Pabian – II miejsce w ćwiczeniach wolnych.
  • Dominik Marcinkiewicz – II miejsce na kółkach.
  • Stefania Pawłowska – III miejsce na równoważni oraz II miejsce w skoku.

W Ogólnopolskim Turnieju Młodości – II edycja

  • Paulina Włodarczyk zajęła III miejsce w wieloboju a w III edycji – II miejsce w wieloboju,
  • II miejsce na poręczach oraz  III miejsce na równoważni.

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce sportowej

  • Klaudia Szczepanowicz zajęła I miejsce na równoważni.
  • Paulina Wiktorczyk zajęła III miejsce w wieloboju, II miejsce w ćwiczeniach wolnych oraz III miejsce w ćwiczeniach na grzybku

Alina Pietruszewicz zajęła I miejsce w V Małopolskim Konkursie Literackim i Artystycznym oraz w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim i Plastycznym

Konkurs Wiedzy Historyczno – Artystycznej Złote Czasy Jagiellonów

  • Finalistką konkursu została Kamila Szlak uczennica mgra Romana Barana

Wojewódzki Konkurs „O Teatrze Wiem Wszystko”

  • Laureatką została Lila Kasperowicz – uczennica mgr Aleksandry Seręgi.
  • II miejsce zajęła Kaja Cygan – uczennica mgr Moniki Wójcik – Wic.

Sesja Matematyczna Szkół Podstawowych

  • Alina Pietruszewicz zajęła I miejsce – opiekun naukowy mgr Krystyna Luks.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”

  • Wynik bardzo dobry otrzymała Kamila Szlak – uczennica mgr Lidii Michalak
  • Wyróżnienia otrzymali: Anna Skawińska, Aleksandra Pacura, Karolina Piekarz, Aleksander Cieśla, Piotr Ćwięka – uczniowie mgr Lidii Michalak.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

  • Paweł Rykała uzyskał wynik bardzo dobry – uczeń mgr Jadwigi Musiał
  • Wyróżnienia otrzymali: Aleksander Strzeboński – uczeń mgr Ewy Gajdy, Gabriel Rymar – uczeń mgr Anny Molik, Wiktoria Pitala, Piotr Lenik, Rafał Witaszyk, Aleksander Cieśla – uczniowie mgr Krystyny Cabały, Konrad Śnieżek – uczeń mgr  Ewy Okręglickiej.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

  • Lila Kasperowicz, uczennica mgr Doroty Kaczyńskiej – Mitoraj, otrzymała tytuł finalisty tego konkursu.

Małopolski Konkurs Humanistyczny

  • Finalistką konkursu została Kamila Szlak – uczennica mgr Aleksandry Seręgi.

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna organizowana przez firmę Olimpus

  • Klasy czwarte

– Michał Pieczyński oraz Rafał Witaszyk – uczniowie mgr Krystyny Cabały zajęli XII miejsce, Piotr Lenik – uczeń mgr Krystyny Cabały oraz Pola Słomka – uczennica mgr Ewy Okręglickiej zajęli XIII miejsce,
– Mikołaj Wiewióra – uczeń mgr Krystyny Cabały zajął XIX miejsce.

  • Klasy piąte

– Karolina Piekarz – uczennica mgr Krystyny Cabały zajęła XIII miejsce.

  • Klasy szóste

– Alina Pietruszewicz – uczennica mgr Ewy Okręglickiej zajęła XI miejsce.