Złota Księga

Klasy I – III

1a

Olga Arendarczyk

Natalia Baryluk

Maciej Białoskórski

Zofia Bielawska

Zuzanna Dudek

Dominika Głowacz

Mikołaj Kasprzycki

Paulina Kostaś

Izabela Van Nguyen

Amelia Nowicka

Helena Sabuda

1b

Oskar Grabiec

Roch  Jaworski

Lena Kowalik

Maja Skwara

 

1c

Hubert Bernacki

Kamil Karwala

Weronika Kmiecik

Krzysztof Kozioł

Aleksandra Krygowska

Mateusz Kurek

Barbara Wróbel

Jakub Wróbel

 

1d

Gabriela Bielska

Joanna Ferlejko

Wiktor Hussakowski

Mateusz Ścianek

Zuzanna Śliwowska

Francesco Tondi

 

2a

Aleksandra Dziedzic

Martyna Król

Witold Strzeboński

Kinga Wójcik

 

2b

Dominika Cieśla

Maciej Doening

Łukasz Dulęba

Rafał Dulęba

Tadeusz Kuchno

Katarzyna Leszczyńska

Kacper Nowak

Marta Nowak

Stanisław Przesławski

Jakub Sieradzki

Damian Sikora

Magdalena Sokół

2c

Natalia Czaja

Laura Godawa

Julia Kisiel

Piotr Krzywda

Michał Niedziela

 

3a

Julia Babiak

Hanna Czekańska

Patryk Kmieć

Mikołaj Łachman

Ewa Mrożek

Jakub Otręba

Szymon Wolak

Karolina Wójcik

Maja Zakrzewska

Wera-Maria Żątowska

 

3b

Julia Bębenek

Radosław Bury

Kacper Gondek

Eryk Jaworski

Igor Kaczmarski

Gabriela Kujawska

Jakub Łachut

Julia Rakoczy

Martyna Sambor

Krzysztof Setlak

Natalia Wilk

Zofia Żółtko

3c

Katarzyna Brożek

Jakub Książek

Magdalena Kurbiel

Patrycja Łudzik

Emilia Milcz

Emilia Nowak

Oskar Sokół

Kamila Stożek

 

Klasy IV – VI

4a

Mateusz Leśniak

Michał Leśniak

Ewa Bubula

Marta Korchowiec

 

4b

Julia Gryza

Dominika Fudala

Karolina Musiał

Natalia Sojka

Jakub Połczyński

Wojciech Tomczyk

4c

Zofia Biedzka

Ewelina Flisak

Paweł Rykała

 

4d

Justyna Kmieć

Michał Łucki

Kamil Pabian

Joanna Paluchowska

5a

Katarzyna Kubalska

Agata Serafin

Olga Zwada

 

5b

Lucyna Kuchno

 

 

5c

Alicja Janulewicz

Justyna Nowak

Gabriel Rymar

6a

Joanna Szechyńska

 

6b

Emma Gądek

Nina Karkowska

Pola Słomka

6c

Michał Korman

Rafał Witaszyk

Michał Pieczyński

   

UKOŃCZYLI  SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

6a

Barbara Błachowska

Paula Kaczmarska

Wiktoria Pitala

Zuzanna Rzeźnik

Natalia Włodarczyk

Gaja Wota

Aleksandra Zawiła

6b

Emma Gądek

Nina Karkowska

Maciej Tomerski

6c

Julia Bogdanowicz

Katarzyna Szczerba

Mikołaj  Wiewióra

NAJLEPSI  ABSOLWENCI  SZKOŁY

Joanna  Szechyńska

Pola  Słomka

Michał  Pieczyński

Michał Korman

Rafał  Witaszyk