Złota Księga

Klasy I – III

1a

Dominik Bant

Emilia Dworakowska

Jan Góźdź

Piotr Guratowski

Karol Kołodziejczyk

Jakub Podraza

Maria Piestrzyńska

Ignacy Stefański

Filip Ślęzak

Pola Zawicka

1b

Nina Basta

Patryk Kostaś

Agata Kubic

Agnieszka Kubic

Blanka Lasek

Weronika Łata

Antoni Przebinda

1c

Matylda Figórska

Oliwia Kąkolewska

Eryk Kochanowski – Drożdż

Maja Kotarba

Oliwia Michalska

2a

Aleksandra Flisak

Kinga Gądek

Jakub Kolarczyk

Katarzyna Pater

Oliwia Stępkowska

 

2b

Tymoteusz Bogusz

Karolina Dura

Bruno Kowalik

Aleksander Lasoń

Patrycja Kunc

Wiktor Malec

Katarzyna Ochała

Klaudia  Piotrowska

Karolina Tarazone – Serrador

3a

Amelia   Bartosik

Bartłomiej  Białoskórski

Oskar Fudro

Kamil Gawęda

Julia Kotaba

Nikola Majchrzak

Jagoda Połczyńska

Olga Sadurska

Emilia Smykała

Maja Tomerska

3b

Filip Błądziński

Jerzy Chylewski

Aleksandra Kras

Ewa Kurek

Mateusz Karcz

Julia Matłok

Irmina Opach

Natalia Ożóg

Dominik Niziurski

Olaf Podskoczy

Anna Skwarek

Aleksandra Turek

3c

Miłosz Bilski

Olga Bzowska

Maja Hlebowicz

Kacper Kąkolewski

Roksana Markiewicz

Julia Nogieć

Piotr Piotrowski

Robert   Stępień

Jan  Sznajder

Szymon  Wojtaszek

Jan   Żółtko

 

 

Klasy IV – VI

4a

Natalia Baryluk

Mikołaj Kasprzycki

Paulina Kostaś

Thi Thuy Linh Nguyen

Helena Sabuda

4b

Oskar Grabiec

Anna Wierzbicka

 

4c

Hubert Bernacki

Wiktoria Gryza

Barbara Wróbel

4d

Gabriela Bielska

 

5a

Wiktoria Maciejowska

Jan ZakrzewskiWitold Strzeboński

5b

Katarzyna Leszczyńska

Kacper Nowak

Jakub Kwiatkowski

5c

6a

Hanna Czekańska

Maja Zakrzewska

Ewa Mrożek

Barbara Rogoż

Oliwia Kłosińska

Julia Babiak

6b

Julia Rakoczy

Natalia Wilk

Jakub Łachut

Krzysztof Setlak

Eryk Jaworski

 

6c

Katarzyna Brożek

Emilia Nowak

Paweł  Rybowicz

Emilia Milcz

UKOŃCZYLI  SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

6a

Julia Babiak

Oliwia Kosińska

Ewa Mrożek

Jakub Otręba

Barbara Rogoż

Karolina Wójcik

Wera – Maria Żątowska

6b

Eryk Jaworski

Zofia Żółtko

6c

Emilia Milcz

Paweł Rybowicz

Kamila Stożek

NAJLEPSI  ABSOLWENCI  SZKOŁY

6a

Hanna Czekańska

Maja Zakrzewska

6b

Jakub Łachut

Julia Rakoczy

Krzysztof Setlak

Natalia Wilk

6c

Katarzyna Brożek

Emilia Nowak