Złota Księga

Uczeń klasy I-III zostaje wpisany do Złotej Księgi, jeżeli w wyniku klasyfikacji rocznej osiągnął poziom A ze wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz jego zachowanie zostało ocenione jako wzorowe.

Uczeń klasy IV –VI zostaje wpisany do Złotej Księgi, jeżeli w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskał co najmniej bardzo dobre oceny z obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz wzorową ocenę zachowania.

Klasy I – III

1a

Matylda Brzezińska

Maurycy Juszczyk

Leon Kołodziejczyk

Michał Malec

Szymon Pająk

Joanna Płonka

Nicola Prażmowska

Bartłomiej Szczubiał

Małgorzata Zdunek

1b

Alicja Bocheńska

Patrycja  Broś

Marcel Cygal

Anna Czubaj

Tomasz Golc

Iga Karwecka

Maja Kozanecka

Jakub Krause

Amelia Lubowiecka

Szymon Mazanek

Paulina Mrozik

Maria Riess

Paweł Szymański

Lena Żelazny

1c

Barbara Dratwińska

Małgorzata  Gruszkowska

Janis  Kolowos

Miłosz Kotarba

Anna Leszczyńska

Maria Pęcak

Jagoda Skwirut

Anna Szczecina

Jagoda Szczocarz

Natalia Valis-Sadzak

1d

Roksana Abramczyk

Jakub Knotek

Karina Kula

Wiktoria Martyniuk

Oliwia Szwabowska

2a

Katarzyna Bant

Szymon Bocheński

Karol Brzeziński

Karol Grosicki

Eryk Jarnot

Matylda Kudlik

Patrycja Leńczowska

Kinga Lisowska

Blanka Milewska

Karol Morański

Oliwier Nazim

Jan Wronicz

Weronika Żelazko

2b

Sylwia  Gilas

Aleksandra Kozioł

Aleksander Mrozik

Aleksandra Pelczar

Maciej Rybczak

2c

Marta Błądzińska

Bartłomiej Januszewski

Stanisław Kupisz

Natalia Pojałowska

Antonina Postrożny

Olga Rywczak

Filip Satora

Filip Sobesto

Hanna Sznajder

Wykurz Maciej

2d

Zuzanna Barcentewicz

Oksana  Bywalska

Mateusz Dańko

Mikołaj Malec

Milena Mikoda

Filip Nagnajewicz

Lena Nowak

Maciej Rodak

Marcin Sarapata

Piotr Wosiek

3a

Dominik Bant

Zuzanna Goś

Jan Góźdź

Piotr Guratowski

Karol Kołodziejczyk

Maria Piestrzyńska

Jakub Podraza Jakub

Ignacy Stefański

Filip Ślęzak

Pola Zawicka

3b

Nina Basta, Agata Kubic

Blanka Lasek

Weronika Łata

Antoni Przebinda

 3c

Matylda Figórska

Oliwia Kąkolewska

Oliwia Michalska

Klasy IV – VI

4a

Aleksandra Flisak

Kinga Gądek

Katarzyna Pater

4b

Tymoteusz Bogusz

Karolina Dura

Patrycja Kunc

Aleksander Lasoń

5a

Gabriel Filipowicz

5b

Ewa Kurek

5c

Julia Nogieć

Kacper Kąkolewski

Jan Żółtko

6a

Maciej Białoskórski

Mikołaj Kasprzycki

Paulina Kostaś

Linh Thi Thuy Nguyen

Helena Sabuda

6b

Oskar Grabiec

Roch Jaworski

Lena Kowalik

Natalia Osadnik

Maja Skwara

Anna Wierzbicka

6c

Oliwia Abramczyk

Hubert Bernacki

Wiktoria  Gryza

Weronika Kmiecik

Krzysztof Kozioł

Aleksandra Krygowska

Jan Łachut

Tomasz Rak

Barbara Wróbel

Jakub Wróbel

6d

Emilia Świerta

NAJLEPSI ABSOLWENCI SZKOŁY – „PRIMUS INTER PARES”

6a

Linh Nguyen Thi Thuy

Mikołaj Kasprzycki

6b

Oskar Grabiec

6c

Wiktoria Gryza

Barbara Wróbel

Hubert Bernacki