Złota Księga

Klasy O – III

0

Cyprian JUSZCZYK

Alicja NOWAKOWSKA

Szymon GUT

1a

Zuzanna BALICKA

Maja CHOCHOŁEK

Julia GUZOWSKA

Aleksandra KOKOSZKA

Sofia LUBOMIRSKA – PIERRE

Rafał NOWAKOWSKI

Przemysław PACUŁA

1b

Jan GRONOWSKI

Martyna KASINOWICZ

Michał PRZEBINDA

Wojciech TARGOSZ

Oliwia WARZECHA

Kalina WICHER

1c

Nikola BORCZYŃSKA

Natasza BOŻEK

Filip JANUSZEWSKI

Michał KUCHARYK

Mikołaj MARCZAK

Julia MATYSIK

Zuzanna SOBESTO

Jan WIJA

2a

Oliwia DZIUBA

Maurycy JUSZCZYK

Leon KOŁODZIEJCZYK

Szymon SERWIŃSKI

Bartłomiej SZCZUBIAŁ

Małgorzata ZDUNEK

2b

Alicja BOCHEŃSKA

Marcel CYGAL

Iga KARWECKA

Maja KOZANECKA

Szymon MAZANEK

Paulina MROZIK

Maria RIESS

Lena ŻELAZNY

2c

Barbara DRATWIŃSKA

Małgorzata GRUSZKOWSKA

Miłosz KOTARBA

Anna LESZCZYŃSKA

Anna SZCZECINA

Maria PĘCAK

Jagoda SZCZOCARZ

2d

Roksana ABRAMCZYK

Jakub KNOTEK

Aleksander KUFTA

Karina KULA

Wiktoria MARTYNIUK

Oliwia SZWABOWSKA

Aleksander SŁOWIK

3a

Katarzyna BANT

Szymon BOCHEŃSKI

Karol BRZEZIŃSKI

Eryk JARNOT

Matylda KUDLIK

Patrycja LEŃCZOWSKA

Kinga LISOWSKA

Karol MORAŃSKI

Blanka MILEWSKA

Oliwier NAZIM

Jan WRONICZ

Weronika ŻELAZKO

3b

Zuzanna CZAJA

Wiktoria IGLAR

Aleksandra KOZIOŁ

Jakub KWAŚNIEWSKI

Aleksandra PELCZAR

3c

Marta BŁĄDZIŃSKA

Bartłomiej JANUSZEWSKI

Stanisław KUPISZ

Natalia POJAŁOWSKA

Antonina POSTROŻNY

Maciej WYKURZ

Olga RYWCZAK

Filip SATORA

Filip SOBESTO

Hanna SZNAJDER

3d

Zuzanna BARCENTEWICZ

Oksana BYWALSKA

Mateusz DAŃKO

Mikołaj MALEC

Milena MIKODA

Filip NAGNAJEWICZ

Lena NOWAK

Kacper PIETRZAK

Maciej RODAK

Marcin SARAPATA

Piotr WOSIEK

100% frekwencji

Leon KOŁODZIEJCZYK – 2a

Olga RYWCZAK – 3c

Mateusz BOREK – 3d

Klasy IV – VI

4a

Dominik BANT

Zuzanna GOŚ

Jan GÓŹDŹ

Piotr GURATOWSKI

Karol KOŁODZIEJCZYK

Pola ZAWICKA

4b

Nina BASTA

Agata KUBIC

Blanka LASEK

Antoni PRZEBINDA

4c

Andrzej BĄK

Matylda FIGÓRSKA

Oliwia KĄKOLEWSKA

5a

Kinga GĄDEK

Katarzyna PATER

5b

Tymoteusz BOGUSZ

Karolina DURA

Patrycja KUNC

Aleksander LASOŃ

Wiktor MALEC

Katarzyna OCHAŁA

Karolina TARAZONA SERRADOR

6b

Filip BŁĄDZIŃSKI

Jerzy CHYLEWSKI

6c

Angelika GAIK

Kacper KĄKOLEWSKI

Julia NOGIEĆ

Jan ŻÓŁTKO

100% frekwencji

Katarzyna BANT – 4a

Piotr GURATOWSKI – 4a

Jakub PODRAZA – 4a

Filip ZAZIĄBŁ – 4b

Filip CHOCHOŁEK – 4c

Aleksandra FLISAK – 5a

Katarzyna PATER – 5a

Julia KOTABA – 6a