Aktualności / Nagrody w ogólnopolskich konkursach plastycznych

Miło nam poinformować o sukcesach ogólnopolskich naszych uczniów, którzy zajęli wysokie miejsca w konkursach plastycznych.

• Bronisław Paluch- uczeń kl. II c otrzymał I miejsce w swojej kategorii wiekowej w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla wychowanków świetlic szkolnych pt.: „Moje ulubione zwierzę”, zorganizowanego przez Świetlicę ZSP w Gierałtowicach.
  • Anna Szczecina -uczennica klasy III c zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie plastycznym pt.”Motyle” zorganizowanym przez SP nr 82 im. Budowniczych Wrocławia we Wrocławiu.
  • Lilę Sekułę – uczennicę kl.Id wyróżniono w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Podwodny Świat” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolnym Nr 3 w Częstochowie.

Serdecznie gratulujemy!