Aktualności / Sobota Pływacka – IV edycja

Sobota Pływacka – IV edycja

Udane starty i bardzo dobre wyniki  uczniów Naszej Szkoły na zawodach pływackich w Bochni w sobotę 9.03.2019 r.  W zawodach brało udział 270 zawodników z 17 klubów województwa małopolskiego.

Puchar za najlepszą zawodniczkę w kategorii 11lat zdobyła Zuzanna Czaja 5b , która zajęła 1 miejsca na dystansach : 100m st. grzbietowym, 100m st. zmiennym oraz 400m st. dowolnym.

W 10-tce najlepszych zawodników zawodów w kategorii 11lat również znalazł się Paweł Szymański 4b – który wywalczył 3miejsce  na dystansie 100m st. grzbietowym oraz 4 miejsce na dystansie 50m st. motylkowym.

Sztafety 4×50 dowolnym chłopców

kat. 10lat – 1 miejsce w składzie: Koniarz Ksawery, Koniarz Kornel, Targosz Wojciech, Michałek M.

Kat. 11/12lat – 2 miejsce w składzie: Bocheński Szymon, Szymański Paweł, Tucharz Mikołaj, Masters

Starty indywidualne:

Tucharz Mikołaj 5b –  6miejsce – 100m st. zmiennym i 10miejsce – 100m st. klasycznym

Targosz Wojciech 3b – 7miejsce – 50m st. grzbietowym

Koniarz Ksawery 3b – 8 miejsce – 50m st. grzbietowym i 9 miejsce – 50m st. klasycznym

Kubic Agata 6b – 10miejsce – 100m st. klasycznym i 12miejsce – 100m st. dowolnym