Osiągnięcia edukacyjne i sportowe uczniów naszej szkoły

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Osiągnięcia edukacyjne, sportowe i inne rok szkolny2019/20

 

Maciej Mączka kl. 4B

– ubiegłoroczny finalista w Ogólnopolskim Konkursie Pix Programming Challenge,

– finalista Konkursu Tematycznego Od algorytmu do programu dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego,

– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUS,

– wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020,

– laureat konkursu Krakowska Matematyka 2020.

 

Matylda Figórska kl 7c

– finalistka Małopolskiego Konkursu z J. angielskiego.

 

Ignacy Stefański kl. 7a

– etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z J. angielskiego.

 

Jan Góźdź i Ignacy Stefański kl. 7a

– etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu z Matematyki.

 

Wiktor Janusz kl. 4a

– laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka angielskiego Olimpus.

 

Bocheński Szymon kl. 6a

– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.

 

Nikola Borczyńska kl.4c

– najwyższy tytuł Mistrz czytania w kategorii klas 3 i 4 w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania.

 

Milena Mikoda kl. 6d i Kinga Gądek kl.8a

– laureatki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Gramatyki Języka Polskiego.

 

Jan Wronicz kl.6a

– etap rejonowy w Konkursie biblijnym.

 

Mateusz Dańko kl.6d

– etap rejonowy w Konkursie biblijnym.

 

Gabriela Lenda kl. 1a

– III miejsce Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Olimpusek.

 

Artur Mączka kl.1a

– III Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 – I miejsce,

– IV Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 – I miejsce.

 

Filip Majerowski kl. 1a

– III Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 – I miejsce.

 

Jan Wajda kl. 3a

– I miejsce Mistrzostwa Polski U12- Ju- Jitsu w kategorii NoGi U12 27 kg,

– II miejsce w kategorii GI U12 30 kg,

– III miejsce w kategorii NoGi U12 30 kg.

 

Cyprian Juszczyk kl.3a

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (finał ćwiczeń na drążku – 3 miejsce).

 

Radosław Lasek kl.3a

– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (finał ćwiczeń na grzybku 3 miejsce).

 

Bartłomiej Szczubiał kl. 5a

– I miejsce w III edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019,

– I miejsce w IV edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019,

– II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn,

– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń wolnych,

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na koniu.

 

Jakub Migas klasa 5a

– II miejsce w klasie III w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn (XI 2019).

 

Maurycy Juszczyk kl. 5a

– II miejsce w klasie III w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn XI 2019,

 

Leon Kołodziejczyk kl. 5a

– VI miejsce III edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 w klasie III,

– II miejsce w klasie III w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn (XI 2019),

– III i V miejsce w IV edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 w klasie III,

– I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na poręczach (kategoria OPEN),

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na kółkach (kategoria OPEN),

– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na drążku (kategoria OPEN).

 

Magda Rybowicz kl. 5c

– 1 miejsce – konkurs skokowy,  regionalne zawody jeździeckie,

– 6 miejsce  konkurs ujeżdżeniowy – finał Mistrzostw Małopolski młodzicy na kucach.

Oliwier Nazim kl. 6a

– II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Bydgoszcz 08-10 11 2019 w klasie III,

– XXVIII miejsce w Kwalifikacjach do Mistrzostw Polski  Nysa 03.10.2020 w klasie II.

 

 

Dodatkowe osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2019/20

 

1

Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i zespołowym chłopców

III m Paweł Szymański
V m Mikołaj Tucharz
VI m Szymon Bocheński
– awans do zawodów wojewódzkich

IV m sztafeta

2 Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i zespołowym dziewcząt IV m Agata Kubic
V m Weronika Łata
VI m Lena Polak
– awans do zawodów wojewódzkich
3 Puchar Podgórza w wioślarstwie halowym Drużynowo: II m, III m
Indywidualnie:
I m Zuzanna Czaja
III m Franciszka Kobylańska
III m Aleksander Czekaj
4 Mistrzostwa Województwa w pływaniu indywidualnym chłopców V m Paweł Szymański
XI m Szymon Bocheński
XV m Mikołaj Tucharz
5 Mistrzostwa Województwa w pływaniu indywidualnym dziewcząt IX m Lena Polak
X m Agata Kubic
6 Mistrzostwa Krakowa w narciarstwie alpejskim I m Stefania Szmyd – awans do zawodów wojewódzkich.
IV m w klasyfikacji generalnej szkół
7 Mistrzostwa Województwa w narciarstwie alpejskim III m Stefania Szmyd
8 Liga Szkół Krakowskich w narciarstwie alpejskim II m Stefania Szmyd
X m Maja Trojanowska
XIII m Aleksandra Pelczar
VII m w klasyfikacji generalnej szkół – dziewczęta