Osiągnięcia edukacyjne uczniów Szkoły Podstawowej nr 26 w Krakowie
w konkursach Małopolskiego Kuratora Oświaty
w roku szkolnym 2022/23
Jakub Witosiński – uczeń klasy 8a uzyskał tytuł Laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego
Julia Aleksandrowicz – uczennica klasy 6b uzyskała tytuł Finalistki Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego
Maja Łukawska – uczennica klasy 8a uzyskała tytuł Finalistki Małopolskiego Konkursu Biologicznego
Wiktor Janusz – uczeń klasy 7a uzyskał tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Mikołaj Marczak – uczeń klasy 7c uzyskał tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Hiszpańskiego
Osiągnięcia edukacyjne uczniów Szkoły Podstawowej nr 26 w Krakowie
w roku szkolnym 2020/21
Matylda Figórska – uczennica klasy 8c uzyskała tytuł Laureata Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego oraz tytuł Finalistki Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Piotr Guratowski – uczeń klasy 8a uzyskał tytuł Laureata Małopolskiego Konkursu Geograficznego
Ignacy Stefański– uczeń klasy 8a uzyskał tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego oraz tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Blanka Milewska – uczennica klasy 7a tytuł Finalistki Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Jan Góźdź – uczeń klasy 8a uzyskał tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Jan Wronicz – uczeń klasy 7a uzyskał tytuł Finalisty Małopolskiego Konkursu Historycznego
Maciej Mączka– uczeń klasy 5b uzyskał tytuł laureata Małopolskiego Informatycznego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu” i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny
Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych
Świetlik XIII edycja
rok szkolny 2020/21
Tytuł laureata I miejsca:
Matylda Figórska 8c
Tytuł laureata II miejsca:
Piotr Bąk 4c
Mikołaj Bieńkowski 5b
Szymon Bocheński 7a
Adam Zając 5b
Wyróżnienie:
Maciej Mączka 5b
Jan Wronicz 7a
Eryk Jarnot 7a
Blanka Milewska 7a
Patryk Jezierski 7c
Andrzej Bąk 8c
Krzysztof Ligendza 8c
Piotr Guratowski 8a
Uczniowie naszej szkoły wywalczyli srebrny medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w Bydgoszczy.
Drużyna w składzie:
Kołodziejczyk Karol
Ślęzak Filip
Nazim Oliwier
Juszczyk Maurycy
Szczubiał Bartłomiej
Leon Kołodziejczyk
Ich młodsi koledzy zdobyli miejsce piąte
W składzie
Juszczyk Cyprian
Wajda Jan
Lasek Radosław
Migas Jakub
Miszkiel Hubert
Borzecki Franciszek
Osiągnięcia edukacyjne, sportowe i inne rok szkolny 2019/20
Maciej Mączka kl. 4B
– ubiegłoroczny finalista w Ogólnopolskim Konkursie Pix Programming Challenge,
– finalista Konkursu Tematycznego Od algorytmu do programu dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego,
– laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Języka Angielskiego OLIMPUS,
– wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2020,
– laureat konkursu Krakowska Matematyka 2020.
Matylda Figórska kl 7c
– finalistka Małopolskiego Konkursu z J. angielskiego.
Ignacy Stefański kl. 7a
– etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z J. angielskiego.
Maciej Mączka klasa 5b
– Laureat Małopolskiego Konkursu Tematycznego „Od algorytmu do programu”
Jan Góźdź i Ignacy Stefański kl. 7a
– etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu z Matematyki.
Wiktor Janusz kl. 4a
– laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Języka angielskiego Olimpus.
Bocheński Szymon kl. 6a
– wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Nikola Borczyńska kl.4c
– najwyższy tytuł Mistrz czytania w kategorii klas 3 i 4 w Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania.
Milena Mikoda kl. 6d i Kinga Gądek kl.8a
– laureatki Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy z Gramatyki Języka Polskiego.
Jan Wronicz kl.6a
– etap rejonowy w Konkursie biblijnym.
Mateusz Dańko kl.6d
– etap rejonowy w Konkursie biblijnym.
Gabriela Lenda kl. 1a
– III miejsce Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Olimpusek.
Artur Mączka kl.1a
– III Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 – I miejsce,
– IV Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 – I miejsce.
Filip Majerowski kl. 1a
– III Edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 – I miejsce.
Jan Wajda kl. 3a
– I miejsce Mistrzostwa Polski U12- Ju- Jitsu w kategorii NoGi U12 27 kg,
– II miejsce w kategorii GI U12 30 kg,
– III miejsce w kategorii NoGi U12 30 kg.
Cyprian Juszczyk kl.3a
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (finał ćwiczeń na drążku – 3 miejsce).
Radosław Lasek kl.3a
– Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (finał ćwiczeń na grzybku 3 miejsce).
Bartłomiej Szczubiał kl. 5a
– I miejsce w III edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019,
– I miejsce w IV edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019,
– II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn,
– II miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń wolnych,
– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na koniu.
Jakub Migas klasa 5a
– II miejsce w klasie III w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn (XI 2019).
Maurycy Juszczyk kl. 5a
– II miejsce w klasie III w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn XI 2019,
Leon Kołodziejczyk kl. 5a
– VI miejsce III edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 w klasie III,
– II miejsce w klasie III w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn (XI 2019),
– III i V miejsce w IV edycji Małopolskiej Ligi Gimnastycznej 2019 w klasie III,
– I miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na poręczach (kategoria OPEN),
– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na kółkach (kategoria OPEN),
– III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Krakowa 2019 w finale ćwiczeń na drążku (kategoria OPEN).
Magda Rybowicz kl. 5c
– 1 miejsce – konkurs skokowy, regionalne zawody jeździeckie,
– 6 miejsce konkurs ujeżdżeniowy – finał Mistrzostw Małopolski młodzicy na kucach.
Oliwier Nazim kl. 6a
– II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Bydgoszcz 08-10 11 2019 w klasie III,
– XXVIII miejsce w Kwalifikacjach do Mistrzostw Polski Nysa 03.10.2020 w klasie II.
Dodatkowe osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2019/20
1 |
Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i zespołowym chłopców |
III m Paweł Szymański IV m sztafeta |
2 | Mistrzostwa Krakowa w pływaniu indywidualnym i zespołowym dziewcząt | IV m Agata Kubic V m Weronika Łata VI m Lena Polak – awans do zawodów wojewódzkich |
3 | Puchar Podgórza w wioślarstwie halowym | Drużynowo: II m, III m Indywidualnie: I m Zuzanna Czaja III m Franciszka Kobylańska III m Aleksander Czekaj |
4 | Mistrzostwa Województwa w pływaniu indywidualnym chłopców | V m Paweł Szymański XI m Szymon Bocheński XV m Mikołaj Tucharz |
5 | Mistrzostwa Województwa w pływaniu indywidualnym dziewcząt | IX m Lena Polak X m Agata Kubic |
6 | Mistrzostwa Krakowa w narciarstwie alpejskim | I m Stefania Szmyd – awans do zawodów wojewódzkich. IV m w klasyfikacji generalnej szkół |
7 | Mistrzostwa Województwa w narciarstwie alpejskim | III m Stefania Szmyd |
8 | Liga Szkół Krakowskich w narciarstwie alpejskim | II m Stefania Szmyd X m Maja Trojanowska XIII m Aleksandra Pelczar VII m w klasyfikacji generalnej szkół – dziewczęta |
Laureatem został Hubert Bernacki – uczeń mgr Krystyny Cabały.
Finalistą tego konkursu został Mateusz Ścianek – uczeń mgr Wiolety Stopiak.
Finalista konkursu – Mateusz Ścianek – uczeń mgr Doroty Kaczyńskiej – Mitoraj.
W konkursie Kangur Matematyczny wzięło udział 81 uczniów naszej szkoły.
Wyróżnienia otrzymali:
Lp. |
kategoria |
Imię i nazwisko |
klasa |
1 | ŻA | Katarzyna Banat | 2a |
2 | ŻA | Karol Brzeziński | 2a |
3 | ŻA | Blanka Milewska | 2a |
4 | ŻA | Aleksander Mrozik | 2b |
5 | 1M | Jan Góźdź | 3a |
6 | 1M | Matylda Figórska | 3c |
7 | 2M | Kinga Gądek | 4a |
8 | 1B | Gabriel Filipowicz | 5a |
9 | 1B | Jakub Wachałowicz | 5a |
10 | 2B | Mikołaj Kasprzycki | 6a |
11 | 2B | Oskar Grabiec | 6b |
12 | 2B | Hubert Bernacki | 6c |
13 | 2B | Mateusz Ścianek | 6d |
Laureat – Hubert Bernacki – uczeń mgr Krystyny Cabały.
Laureatem został Witold Strzeboński – uczeń mgr Wiolety Stopiak.
Finalista konkursu – Kacper Nowak – uczeń mgr Anny Twardy.
Finalista konkursu – Kacper Nowak – uczeń mgr Doroty Kaczyńskiej – Mitoraj.
Wyróżnienia otrzymali:
Matylda Figórska, Jan Góżdż, Dominik Banat z klasy II
Kinga Gondek z klasy III,
Gabriel Filipowicz, Jakub Wachałowicz z klasy IV,
Mateusz Ścianek, Hubert Bernacki, Oskar Grabiec, Krzysztof Kozioł, Emilia Świerta z klasy V,
Witold Strzeboński, Wiktoria Maciejowska, Katarzyna Leszczyńska z klasy VI.
Laureatem został Jakub Łachut – uczeń mgr Lidii Michalak.
Tytuł finalisty otrzymali: Hanna Czekańska oraz Paweł Rybowicz – również uczniowie mgr Lidii Michalak.
Wyróżnienia otrzymali: Helena Sabuda, Emilia Świerta, Oskar Grabiec, Mateusz Ścianek, Hubert Bernacki z klas IV – VI
oraz Jan Żółtko i Jan Sznajder z klas I – III.
Laureatem został Paweł Rybowicz – uczeń mgr Lidii Michalak.
Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Brożek, Kamila Stożek, Jakub Łachut.
Wyróżnienie otrzymał zespół wokalno – instrumentalny „Cztery, pięć, sześć”.
I miejsce – Zofia Żółtko oraz Eryk Jaworski
I miejsce na poziomie klas I – III – Aleksandra Kras oraz Ewa Kurek
III miejsce w wieloboju – Maksymilian Rój
II miejsce w wieloboju oraz II miejsce w skoku – Maksymilian Rój
I miejsce na poręczach – Maksymilian Rój
I miejsce – Maksymilia Rój
III miejsce – Marek Dudek
I miejsce – Jan Zakrzewski
II miejsce – Jan Zakrzewski
Tytuł finalisty otrzymali Mateusz Leśniak i Michał Leśniak – uczniowie mgr Lidii Michalak.
Wyróżnienia otrzymali:
Mateusz Leśniak, Wojciech Tomczyk, Rafał Seweryn, Witold Strzeboński
Tytuł finalisty otrzymał Andrzej Ciepły – uczeń mgr Lidii Michalak.
Finalistką została Alicja Janulewicz – uczennica mgr Aleksandry Seręgi.
Wynik bardzo dobry uzyskali: Andrzej Ciepły oraz Michał Leśniak – uczniowie mgr Lidii Michalak.
Wyróżnienia otrzymali:
Aleksander Strzeboński – uczeń mgr Krystyny Cabały,
Wojciech Tomczyk oraz Mateusz Leśniak – uczniowie mgr Wiolety Stopiak,
Michał Piotrowski – uczeń mgr Ewy Okręglickiej.
I miejsce: Adrianna Ożóg, Michał Leśniak, Mateusz Leśniak,
III miejsce – Stefania Pawłowska
Do konkursu uczniów przygotowała mgr Monika Wójcik – Wic.
II miejsce zajła Alicja Janulewicz
Drużyna w składzie:
Szymon Adamkiewicz
Daniel Apanasewicz
Patryk Gramatowski
Patryk Hajduk
Paweł Liszka
Maciej Przeździecki
Paweł Rykała
Mikołaj Tylek
zajęła IV miejsce. Trenerem chłopców jest mgr Piotr Pasieczny.
Laureatem został Michał Pieczyński – uczeń mgr Lidii Michalak.
Tytuł finalisty otrzymał Michał Korman – uczeń mgr Lidii Michalak.
Tytuł finalisty otrzymali: Rafał Witaszyk i Michał Korman – uczniowie mgr Krystyny Cabały.
Laureatami zostali:
Aleksander Cieśla – uczeń mgr Lidii Michalak oraz Joanna Kotońska – uczennica mgr Beaty Adamus.
Tytuł finalisty otrzymali: Michał Ciepły – uczeń mgr Beaty Adamus oraz Anna Skawińska – uczennica mgr Lidii Michalak.
Wyróżnienia otrzymali: Michał Pieczyński z klasy 5c, Anna Skawińska oraz Aleksander Cieśla z klasy 6a – uczniowie mgr Lidii Michalak
Wyróżnienia otrzymali:
– Michał Korman, Michał Pieczyński – uczniowie klasy 5c – przygotowani przez mgr Krystynę Luks.
– Konrad Śnieżek i Michał Kmiecik z klasy 6c oraz Pola Słomka z klasy 5b – przygotowani przez mgr Ewę Okręglicką.
– Karolina Piekarz, Piotr Ćwięka i Jacek Zych z klasy 6a oraz Katarzyna Kubalska, Aleksander Strzeboński oraz Jakub Ciepły z klasy 4a – przygotowani przez mgr Krystynę Cabałę.
Paulina Sendor z klasy 6c zajęła II miejsce.
Drużyna w skladzie: Dariusz Olejnik, Grzegorz Tovmasyan, Kamil Biały, Michał Ciepły – wszyscy z 6c – zajęli II miejsce.
Paulina Wiktorczyk oraz Dawid Najhaus – z klasy 6b- zajęli III miejsce.
Paulina zajęła I miejsce w kwakifikacjach do Mistrzostw Polski.
Stefania Pawłowska i Nina Ćwięka z klasy 4b zajęły I miejsce.
Alina Pietruszewicz otrzymała Nagrodę Edukacyjną Prezydenta Miasta Krakowa
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
W Ogólnopolskim Turnieju Młodości – II edycja
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w gimnastyce sportowej
Alina Pietruszewicz zajęła I miejsce w V Małopolskim Konkursie Literackim i Artystycznym oraz w XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim i Plastycznym
Konkurs Wiedzy Historyczno – Artystycznej Złote Czasy Jagiellonów
Wojewódzki Konkurs „O Teatrze Wiem Wszystko”
Sesja Matematyczna Szkół Podstawowych
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
Małopolski Konkurs Humanistyczny
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna organizowana przez firmę Olimpus
– Michał Pieczyński oraz Rafał Witaszyk – uczniowie mgr Krystyny Cabały zajęli XII miejsce, Piotr Lenik – uczeń mgr Krystyny Cabały oraz Pola Słomka – uczennica mgr Ewy Okręglickiej zajęli XIII miejsce,
– Mikołaj Wiewióra – uczeń mgr Krystyny Cabały zajął XIX miejsce.
– Karolina Piekarz – uczennica mgr Krystyny Cabały zajęła XIII miejsce.
– Alina Pietruszewicz – uczennica mgr Ewy Okręglickiej zajęła XI miejsce.
Finalistami Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego zostali
W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny
W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek” wynik bardzo dobry uzyskał Aleksander Strzeboński przygotowywany przez mgr Ewę Gajdę.
W ogólnopolskim konkursie „EKOPLANETA”
Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego został Jan Zuber – uczeń mgr Krystyny Luks i mgr Lidii Michalak. Finalistą tego konkursu został Jan Gwiazdowski przygotowywany przez mgr Krystynę Cabałę oraz mgr Lidię Michalak.
Finalistą Małopolskiego Konkursu Humanistycznego został Jan Zuber – uczeń mgr Beaty Mężyk.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch –Michał Kmiecik z 3c – uczeń mgr Marii Siedlik – uzyskał wynik bardzo dobry
Beniamin – wyróżnienia uzyskali: Jan Zuber, Krzysztof Lipień, Marcin Majchrowicz – wszyscy z 6d, przygotowywani przez mgr Krystynę Luks oraz Jan Gwizdowski z 6c, Piotr Ziaja, Sara Drewa, Katarzyna Chorążek z 5c – przygotowywani przez mgr Krystynę Cabałę.
W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek” wynik bardzo dobry uzyskali: Michał Korman, Rafał Witaszyk, Mikołaj Wiewióra – z klasy 2c – uczniowie mgr Krystyny Basisty oraz Piotr Lenik z 2a – uczeń mgr Jadwigi Romowicz.
W ogólnopolskim konkursie „EKOPLANETA” – trzecie miejsce w województwie małopolskim zajęła Faustyna Szczepańska z klasy 6c. Ponadto wyróżnienia otrzymali: Krzysztof Lipień, Marcin Majchrowicz, Antoni Wróbel, Tomasz Sapeta, Joanna Krawczyk z klasy 6d oraz Karina Kmieć i Kinga Rynkiewicz z klasy 6c. Wymienione osoby to uczniowie mgr Lidii Michalak.
Maria Pernet otrzymała stypendium edukacyjne Prezydenta Miasta Krakowa.
Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego został Michał Juszczyk – przygotowany przez mgr Ewę Okręglicką i mgr Lidię Michalak.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Sara Drewa, Filip Nowakowski – uczniowie mgr Krystyny Cabały oraz Łukasz Belowski – uczeń mgr Ewy Okręglickiej – otrzymali wyróżnienie.
Beniamin – Jan Zuber, Gabriela Sokal – uczniowie mgr Krystyny Luks, Jan Gwiazdowski – uczeń mgr Krystyny Cabały oraz Michał Juszczyk – uczeń mgr Ewy Okręglickiej – otrzymali wyróżnienie.
Uczennice mgr Lidii Michalak Berenika Pawlik i Joanna Krawczyk w ogólnopolskim konkursie „EKOPLANETA” otrzymały wyróżnienie.
Laureatkami III Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego zostały: Maria Pernet i Joanna Gefert – przygotowane przez mgr Krystynę Cabałę i mgr Lidię Michalak.
Finalistą tego konkursu został Jakub Łopatka – uczeń tych samych nauczycieli.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Gabriela Sokal, Jan Zuber, Jan Gwiazdowski – uczniowie mgr Krystyny Luks oraz Jakub Drożdż – uczeń mgr Krystyny Cabały – uzyskali wynik bardzo dobry.
Beniamin – Joanna Ostafin – uczennica mgr Ewy Okręglickiej oraz Maria Pernet – uczennica mgr Krystyny Cabały – uzyskali wynik bardzo dobry. Grzegorz Kowalczyk – uczeń mgr Ewy Okręglickiej i Dominik Grzywnowicz – uczeń mgr Krystyny Cabały – uzyskali wyróżnienie.
Laureatami II Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego zostali:
Arkadiusz Furdyna, Sławomir Gefert – uczniowie mgr Krystyny Luks i mgr Lidii Michalak oraz Marzena Kędra, Mikołaj Michalak, Patryk Przybylski przygotowywani przez mgr Krystynę Cabałę i mgr Kazimierza Srokę.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Michał Krok – uczeń mgr Elżbiety Adamkiewicz i Jan Zuber – uczeń mgr Jadwigi Musiał – uzyskali nagrodę II stopnia.
Beniamin – Marzena Kędra i Piotr Procner – uczniowie mgr Krystyny Cabały uzyskali nagrodę II stopnia. Mikołaj Michalak – uczeń tej samej nauczycielki uzyskał nagrodę III stopnia. Nagrodę III stopnia otrzymali również: Krzysztof Ilnicki, Arkadiusz Furdyna i Paweł Młodawski – uczniowie mgr Krystyny Luks.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch –Maria Pernet i Kamil Strumieński – uczniowie mgr Krystyny Cabały uzyskali wyróżnienie
Beniamin – Mikołaj Michalak i Patryk Przybylski – uczniowie mgr Krystyny Cabały oraz Marek Żyła uczeń mgr Krystyny Luks uzyskali wynik bardzo dobry.
Laureatem I Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego został Marek Żyła a finalistą – Sławomir Gefert – uczniowie mgr Krystyny Luks.
Luiza Kowalska otrzymała stypendium edukacyjne Prezydenta Miasta Krakowa.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch –Mikołaj Michalak, uczeń mgr Krystyny Cabały zdobył nagrodę I stopnia, Michał Dąbrowski, uczeń mgr Krystyny Luks uzyskał wynik bardzo dobry,
Beniamin – Świętek Piotr i Michał Mostowik – uczniowie mgr Krystyny Luks oraz Mirosław Dudek uczeń mgr Krystyny Cabały uzyskali wyróżnienie.
W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Marek Żyła, uczeń mgr Krystyny Luks uzyskał wynik bardzo dobry,
Beniamin – Dariusz Stolicki , uczeń mgr Krystyny Cabały uzyskał wynik bardzo dobry.
Maciej Jagielak, laureat konkursu przedmiotowego z historii, uczeń mgr Witolda Chrzanowskiego
Grzegorz Woźniak, przygotowywany przez mgr Andrzeja Kurowskiego został laureatem konkursu przedmiotowego z fizyki.
Maciej Walczyński, przygotowywany przez mgr Jadwigę Ostrągowską – Rachtan, zajął II miejsce w konkursie przedmiotowym z języka angielskiego.
Justyna Łabza, uczennica mgr Kazimierza A. Sroki zajęła II miejsce w konkursie przedmiotowym z geografii.
Marta Figiel, uczennica mgr Iwony Kornaś zajęła I miejsce w konkursie przedmiotowym z języka niemieckiego.
Tomasz Czekaj przygotowywany przez mgr Mirosławę Marszał, został laureatem Olimpiady Technicznej.
Ponownie uczeń mgr Ewy Tomczyk zajął I miejsce w Olimpiadzie Geograficznej. Był to Mirosław Wróblewski.
Dwójka uczniów mgr Ewy Tomczyk została zwycięzcami Olimpiady Geograficznej: I miejsce – Andrzej Synowiec, II miejsce – Katrin Uroda.
Magdalena Bobek, uczennica mgr Anny Kościelniak – laureatka Olimpiady Języka Polskiego.
Farid Nassery, uczeń mgr Barbary Kołaczyk – laureat Olimpiady Geograficznej.
Paweł Martynowicz, uczeń mgr Krystyny Cabały – II miejsce w Olimpiadzie Matematycznej.
Bogdan Osak, uczeń Antoniny Lesiak – laureat Olimpiady Fizycznej.
Tomasz Siepetowski, uczeń mgr Renaty Wilczak – laureat Olimpiady Historycznej.
Magdalena Skrzypek, uczennica mgr Ewy Tomczyk – laureatka Olimpiady Geograficznej.
Wojciech Żurek, uczeń mgr Jolanty Niemiec – laureat Olimpiady Fizycznej.
Bożydar Śmierciak, uczeń mgr Anny Kościelniak – laureat Olimpiady Języka Polskiego.
Krzysztof Kowal, uczeń mgr Krystyny Cabały – laureat Olimpiady Matematycznej.
Agnieszka Stolarska, uczennica mgr Marty Kasprzyk – I miejsce w Olimpiadzie Biologicznej.
Klaudia Cierniak, wychowanka mgr Barbary Pokrzywy – laureatka Olimpiady Języka Rosyjskiego.
Marek Koncewicz, uczen mgr Renaty Wilczak – laureat Olimpiady Historycznej.
Jarosław Gugulski, uczeń mgr Krystyny Cabały – laureat olimpiady Matematycznej.
Paweł Niezabitowski, uczen mgr Jolanty Miłowskiej – laureat Olimpiady Chemicznej.
Jerzy Jaskot, uczeń mgr Ewy Batko – zwycięzca Olimpiady Matematycznej.