Dyrektor: Jolanta Nawrocka
Wicedyrektor: Małgorzata Fuksa
Wicedyrektor: Mariola Drąg-Bylica
Nauczyciele języka polskiego:
Monika Wójcik-Wic, Mateusz Wrona, Mariola Drąg-Bylica, Agnieszka Kwapińska
Nauczyciele matematyki:
Elżbieta Bujacz, Łukasz Kucia, Klaudia Michałkiewicz, Izabela Kulicka-Zarudzka, Katarzyna Kutyła
Nauczyciele języka angielskiego:
Anna Głuc, Joanna Nodzeńska, Krystian Kierzek, Małgorzata Białek, Dorota Kaczyńska- Mitoraj, Katarzyna Śliwińska, Magdalena Nawrocka
Nauczyciel języka francuskiego: Joanna Solarczyk-Jeleń
Nauczyciele przyrody: Beata Adamus, Lidia Michalak-Niezgoda
Nauczyciel biologii: Katarzyna Róg, Lidia Michalak-Niezgoda
Nauczyciel geografii: Beata Adamus
Nauczyciel fizyki: Rafał Sztramkowski
Nauczyciel chemii: Michał Kasza
Nauczyciele historii: Magdalena Kunysz, Roman Baran
Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie: Magdalena Kunysz
Nauczyciele wychowania fizycznego/trenerzy:
Maciej Babecki, Monika Żak, Katarzyna Bętkowska-Kuropatwa, Krzysztof Brożyna, Jacek Różański, Maciej Talik, Anna Giemza, Tomasz Koniorczyk, Filip Sasnal
Nauczyciele zajęć technicznych:Grzegorz Krzyżak, Ryszard Sadkowski
Nauczyciele muzyki i plastyki: Barbara Martyna, Joanna Jarmolińska
Nauczyciel informatyki i zajęć komputerowych: Ryszard Sadkowski
Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa: Michał Kasza
Religii uczą: o. Michał Wielgus, ks. Szymon Miłek
Zajęcia z etyki prowadzi: Joanna Kuruc
Zajęcia z wychowania do życia w rodzinie prowadzi: Joanna Kuruc
Biblioteką zajmuje się: Elżbieta Oleksy
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
Agnieszka Malinowska, Anna Molik, Marzena Molik, Jadwiga Musiał, Anna Jakubiak, Agnieszka Paderewska, Marta Przybysz, Małgorzata Mech, Krystian Kierzek, Ewelina Mierzwa-Orłowicz
Nauczyciele języka polskiego jako obcego: Joanna Kuruc, Joanna Solarczyk-Jeleń, Elena Ochał
Pedagog szkolny: Dorota Niemiec
Pedagog specjalny: Przemysław Sekuła
Psycholog: Paulina Zaskórska
Logopeda: Małgorzata Bober
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne prowadzą: Paulina Zaskórska
Współorganizowanie procesu kształcenia uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych: Anna Moskalewicz-Dudek, Małgorzata Fuksa, Anna Jakubiak, Agnieszka Malinowska, Krystyna Bilińska, Dorota Niemiec, Marta Przybysz
Zajęcia świetlicowe prowadzą:
Jolanta Nawrocka, Marzena Dziadkowiec, Renata Lewandowska-Gajda, Ewa Gajda, Ewa Ciemięga, Elżbieta Rępińska, Renata Batko, Krystyna Bilińska, Beata Chrustek, Anna Molik