REKRUTACJA na rok szkolny 2018/2019

Od września 2018 r. planujemy w Naszej Szkole:

1. Trzy oddziały klasy pierwszej ogólnodostępnej kryteria – klasa ogólna

2. Oddział klasy pierwszej sportowej o profilu gimnastyka sportowa kryteria – klasa sportowa , warunki uczestnictwa w klasie sportowej

Klasa sportowa o profilu gimnastyki sportowej jest przeznaczona dla dzieci o specjalnych predyspozycjach, które chcą uprawiać gimnastykę sportową na poziomie wyczynowym. Jest to klasa, w której nauka odbywa się tak, jak w każdej innej klasie w wymiarze 15 godz. kształcenia zintegrowanego, 2 godz. j. angielskiego i 2 godz. religii oraz 10 godzin wychowania fizycznego, w czasie których dzieci realizują podstawę programową i treningi gimnastyczne w Klubie KORONA . Klasa realizuje program sportowy do ukończenia szkoły podstawowej.

Klasy sportowe rano mają  zajęcia sportowe w KS KORONA, potem są przyprowadzane do szkoły na lekcje.

Terminy prób sprawnościowych /hala KS KORONA/:

chłopcy – poniedziałek 19.03.2018, godzina 16:30

dziewczynki – wtorek 20.03.2018, godzina 16:30

PONADTO:

· świetlica jest czynna w godzinach 7:00 – 17:00

· stołówka – obiady gotowane we własnej kuchni, cena obiadu ok. 8 zł.

W roku szkolnym 2018/2019 klasy I-III pracować będą w systemie dwuzmianowości. Zajęcia drugiej zmiany będą rozpoczynać się około godziny 11:45 lub 12:45.

Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie PORTALU EDUKACYJNEGO MIASTA KRAKOWA w zakładce REKRUTACJA.

W dniu 14 marca 2018 r. /środa/ organizujemy DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY:

· w godzinach 16:00 – 18:00 zainteresowane osoby mogą zobaczyć sale lekcyjne i otrzymać informacje o szkole

· o godzinie 17:00 w świetlicy szkolnej odbędzie się spotkanie z Dyrektorem szkoły i trenerami KS KORONA.