Osiągnięcia w roku szkolnym 2004/2005

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Laureatkami III Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego zostały: Maria Pernet i Joanna Gefert – przygotowane przez mgr Krystynę Cabałę i mgr Lidię Michalak.
Finalistą tego konkursu został Jakub Łopatka – uczeń tych samych nauczycieli.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Gabriela Sokal, Jan Zuber, Jan Gwiazdowski – uczniowie mgr Krystyny Luks oraz Jakub Drożdż – uczeń mgr Krystyny Cabały – uzyskali wynik bardzo dobry.
Beniamin – Joanna Ostafin – uczennica mgr Ewy Okręglickiej oraz Maria Pernet – uczennica mgr Krystyny Cabały – uzyskali wynik bardzo dobry. Grzegorz Kowalczyk – uczeń mgr Ewy Okręglickiej i Dominik Grzywnowicz – uczeń mgr Krystyny Cabały – uzyskali wyróżnienie.