Osiągnięcia w roku szkolnym 2005/2006

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Maria Pernet otrzymała stypendium edukacyjne Prezydenta Miasta Krakowa.

Finalistą Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego został Michał Juszczyk – przygotowany przez mgr Ewę Okręglicką i mgr Lidię Michalak.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch – Sara Drewa, Filip Nowakowski – uczniowie mgr Krystyny Cabały oraz Łukasz Belowski – uczeń mgr Ewy Okręglickiej – otrzymali wyróżnienie.
Beniamin – Jan Zuber, Gabriela Sokal – uczniowie mgr Krystyny Luks, Jan Gwiazdowski – uczeń mgr Krystyny Cabały oraz Michał Juszczyk – uczeń mgr Ewy Okręglickiej – otrzymali wyróżnienie.

Uczennice mgr Lidii Michalak Berenika Pawlik i Joanna Krawczyk w ogólnopolskim konkursie „EKOPLANETA” otrzymały wyróżnienie.