Osiągnięcia w roku szkolnym 2006/2007

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Laureatem Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego został Jan Zuber – uczeń mgr Krystyny Luks i mgr Lidii Michalak. Finalistą tego konkursu został Jan Gwiazdowski przygotowywany przez mgr Krystynę Cabałę oraz mgr Lidię Michalak.
Finalistą Małopolskiego Konkursu Humanistycznego został Jan Zuber – uczeń mgr Beaty Mężyk.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny – w kategorii:
Maluch –Michał Kmiecik z 3c – uczeń mgr Marii Siedlik – uzyskał wynik bardzo dobry
Beniamin – wyróżnienia uzyskali: Jan Zuber, Krzysztof Lipień, Marcin Majchrowicz – wszyscy z 6d, przygotowywani przez mgr Krystynę Luks oraz Jan Gwizdowski z 6c, Piotr Ziaja, Sara Drewa, Katarzyna Chorążek z 5c – przygotowywani przez mgr Krystynę Cabałę.

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”  wynik bardzo dobry uzyskali: Michał Korman, Rafał Witaszyk, Mikołaj Wiewióra – z klasy 2c – uczniowie mgr Krystyny Basisty oraz Piotr Lenik z 2a – uczeń mgr Jadwigi Romowicz.

W ogólnopolskim konkursie „EKOPLANETA” – trzecie miejsce w województwie małopolskim zajęła Faustyna Szczepańska z klasy 6c. Ponadto wyróżnienia otrzymali: Krzysztof Lipień, Marcin Majchrowicz, Antoni Wróbel, Tomasz Sapeta, Joanna Krawczyk z klasy 6d oraz Karina Kmieć i Kinga Rynkiewicz z klasy 6c. Wymienione osoby to uczniowie mgr Lidii Michalak.

Skip to content