Osiągnięcia w roku szkolnym 2007/2008

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Finalistami Małopolskiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego zostali

• Satia Rożynek – uczennica mgr Krystyny Cabały i mgr Lidii Michalak
  • Łukasz Belowski – uczeń mgr Ewy Okręglickiej i Beaty Adamus.
  • Satia Rożynek, przygotowywana przez mgr Aleksandrę Seręgę, została również finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego.

W Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej

• w klasach czwartych Michał Kmiecik, uczeń mgr Ewy Okręglickiej, otrzymał Dyplom Laureata – zajął X miejsce.
  • XIII miejsce zajęła Olga Niedziela, uczennica mgr Krystyny Luks a  XIV Karolina Piekarz – uczennica mgr Krystyny Cabały.
  • W klasach szóstych Sara Drewa – XII, Filip Nowakowski – XIV i Piotr Ziaja XIV, uczniowie mgr Krystyny Cabały.

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

• laureatem została Karolina Piekarz – uczennica mgra Krystyny Cabały,
  • wynik bardzo dobry otrzymali: Michał Kmiecik – uczeń mgr Ewy Okręglickiej i Rafał Witaszyk – uczeń mgr Krystyny Basisty.
  • Wyróżnienia otrzymali: Mikołaj Jarosławski – mgr Krystyna Luks, Michał Korman- mgr Krystyna Basista, Łukasz Belowski – uczeń mgr Ewy Okręglickiej, Aleksander Cieśla, Filip Nowakowski, Piotr Ziaja, Sara Drewa – uczniowie mgr Krystyny Cabały.

W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangurek”  wynik bardzo dobry uzyskał Aleksander Strzeboński  przygotowywany przez mgr Ewę Gajdę.

W ogólnopolskim konkursie „EKOPLANETA”

• Adrianna Szustak – uczennica mgr Lidii Michalak uzyskała wynik bardzo dobry.
  • Wyróżnienia w tym konkursie otrzymali: Gabriela Adamkiewicz, Dominika Różańska, Dobrawa Zowisło, Katarzyna Bielawska, Bartosz Silberman –  uczniowie mgr Lidii Michalak oraz Dominika Podolska – Kwak – uczennica mgr Beaty Adamus.