Osiągnięcia w roku szkolnym 2009/2010

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych, konkursów przedmiotowych, kangura matematycznego oraz innych znaczących konkursów szczebla co najmniej wojewódzkiego.

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Laureatami zostali:
Aleksander Cieśla – uczeń mgr Lidii Michalak oraz Joanna Kotońska – uczennica mgr Beaty Adamus.

Tytuł finalisty otrzymali: Michał Ciepły – uczeń mgr Beaty Adamus oraz Anna Skawińska – uczennica mgr Lidii Michalak.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta”

Wyróżnienia otrzymali: Michał Pieczyński z klasy 5c, Anna Skawińska oraz Aleksander Cieśla z klasy 6a – uczniowie mgr Lidii Michalak

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienia otrzymali:

Michał Korman, Michał Pieczyński – uczniowie klasy 5c – przygotowani przez mgr Krystynę Luks.
Konrad Śnieżek i Michał Kmiecik z klasy 6c oraz Pola Słomka z klasy 5b – przygotowani przez mgr Ewę Okręglicką.
Karolina Piekarz, Piotr Ćwięka i Jacek Zych z klasy 6a oraz Katarzyna Kubalska, Aleksander Strzeboński oraz Jakub Ciepły z klasy 4a – przygotowani przez mgr Krystynę Cabałę.

Mistrzostwa Krakowa w biegach przełajowych

Paulina Sendor z klasy 6c zajęła II miejsce.

Mistrzostwa Krakowa w wioślarstwie halowym

Drużyna w skladzie: Dariusz Olejnik, Grzegorz Tovmasyan, Kamil Biały, Michał Ciepły – wszyscy z 6c – zajęli II miejsce.

Mistrzostwa Polski w gimnastyce artystycznej

Paulina Wiktorczyk oraz Dawid Najhaus – z klasy 6b- zajęli III miejsce.
Paulina zajęła I miejsce w kwakifikacjach do Mistrzostw Polski.

Ogólnopolski Przegląd Teatrzyków Dziecięcych

Stefania Pawłowska i Nina Ćwięka z klasy 4b zajęły I miejsce.