Wydarzenia 2016/2017 / Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września  w przepięknej, słonecznej aurze rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Uroczysty apel  odbył się na boisku, najpierw  w obecności młodszych uczniów oraz ich opiekunów, a następnie naukę zainaugurowały starsze klasy.

 Po komendzie „Baczność!” wydanej przez Przewodniczącego SU wprowadzono sztandar szkoły i odśpiewano hymn państwowy. Potem wysłuchaliśmy przemówienia pani Dyrektor, która serdecznie wszystkich powitała, przedstawiła nowych nauczycieli oraz skierowała życzliwe słowa do najmłodszych uczniów, a także do czwartoklasistów rozpoczynających nowy etap nauki.

 Na koniec zebrani usłyszeli życzenia radości płynącej z nauki, zapału do rozwijania swoich zdolności i zadowolenia z sukcesów.

Skip to content