Wydarzenia 2016/2017 / Święto Komisji Edukacji Narodowej w naszej szkole

Święto Komisji Edukacji Narodowej, potocznie zwane Dniem Nauczyciela, to w naszej szkole również „Święto Uczniów”. Obchodziliśmy je -jak zwykle-  w niecodzienny sposób. Klasy starsze rywalizowały ze sobą w Matematycznym Torze Przeszkód, zaś pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie. Odbyła się również okolicznościowa akademia w kabaretowym stylu, przygotowana przez klasę 6b oraz zespół wokalno-instrumentalny „4,5,6”. Wisienkę na torcie stanowiła natomiast zabawna konkurencja autorstwa SU – tym razem role się odwróciły, bo nauczyciele byli przepytywani przez Wiceprzewodniczące naszej szkoły. I poszło im cakiem nieźle:)! Na koniec zachęcamy wszystkich do przeczytania „Bajek o nauczycielach”, napisanych przez bardzo zdolnych i niezwykle spostrzegawczych uczniów. Są one prezentowane na tablicy w holu głównym. 

Skip to content