Aktualności / Apel o pomoc

„Człowiek jest wielki                                                                                                                              Kraków, 27 marca 2017 

nie przez to, co posiada,

nie przez to, kim jest,

nie przez to, co ma,

lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

                                                     Jan Paweł II

 

Apel o pomoc

Zwracamy się do Państwa z bardzo gorącą, serdeczną i ogromną prośbą o wsparcie i pomoc w pozyskaniu funduszy na leczenie naszej koleżanki Pani Doroty Skawińskiej.

Od kilku lat dzielnie zmaga się Ona z chorobą nowotworową. Po okresie poprawy stanu zdrowia, niestety nastąpiła remisja. Dotychczasowe leczenie i stosowane kosztowne terapie nie przynoszą spodziewanych efektów.

Nasza niezwykła Koleżanka to wielki Przyjaciel dzieci. Swoją pracę od 30 lat wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem. Zarówno dzieci jak i rodzice zawsze mogą liczyć na Jej wsparcie i oddanie. Los sprawił, że teraz sama pilnie potrzebuje naszej pomocy, by móc podjąć po raz kolejny walkę o swoje zdrowie i życie.

Bardzo prosimy o pomoc i wsparcie naszej akcji, mającej na celu zbieranie środków finansowych na niezbędne leczenie i rehabilitację naszej koleżanki Doroty Skawińskiej.

Darowizny będzie można przekazywać podczas akcji organizowanych przez Radę Rodziców na terenie szkoły.

Dziękujemy!

Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 26 w Krakowie

Skip to content