Wydarzenia 2016/2017 / Podróże dookoła świata z Aleksandrą i Tomaszem Zocłońskimi

W piątek 17 marca 2017r. w świetlicy szkolnej, w ramach zajęć „ Podróże dookoła świata”, miało miejsce spotkanie połączone z pokazem slajdów, z podróżnikami

Aleksandrą i Tomaszem Zocłońskimi.

Opowiedzieli oni o swoich podróżach – odwiedzili oni ponad 100 krajów i byli na wszystkich kontynentach. Pokazali jak żyją i uczą się dzieci w Afryce, Azji, Ameryce Południowej. Opowiedzieli gdzie można spotkać słonie, a gdzie zobaczyć dzikie pumy. Podróżowaliśmy z nimi różnorodnymi środkami komunikacji- na wielbłądach, statkami, autobusami i samolotami. Poznaliśmy odmienną kuchnie z różnych zakątków świata

Dla dzieci było to niezwykłe spotkanie z różnorodną kulturą i obyczajami z różnych stron świata. Spotkanie zorganizowała wychowawczyni świetlicy Dorota Niemiec

Skip to content