Wydarzenia 2016/2017 / Wyniki II Konkursu Recytatorskiego „Humor i groteska w poezji i prozie”

6 marca 2017 r. w Klubie Kultury „Przewóz” odbył się II Konkurs Recytatorski „Humor i groteska w poezji i prozie”.
Jury w składzie:
Cezary Wiśniewski (aktor, instruktor teatralny, przewodniczący Jury), Piotr Wojdyło (aktor, konferansjer, reporter, instruktor teatralny, członek Jury), Anna Hofman (polonistka, aktorka, tancerka, członkini Jury) wysłuchało 34 uczestników ze szkół i placówek kulturalnych z terenu Krakowa.

Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z kl. 2a i 2d.

Jury kierując się takimi kryteriami jak:
-dobór repertuaru,
-interpretacja utworów i zastosowane środki artystyczne,
-kultura i wyrazistość słowa,
-ogólny wyraz artystyczny
postanowiło przyznać

II miejsce Szymonowi Serwińskiemu z kl.2a.

Uroczysta Gala wręczenia nagród wraz z prezentacją nagrodzonych recytacji odbędzie się 20 marca (poniedziałek) o godzinie 15.30 w Klubie Kultury Przewóz przy ul. Łutnia 1 w Krakowie.
Po Gali odbędą się prowadzone przez aktora i konferansjera Piotra Wojdyłę warsztaty teatralne dla wszystkich Laureatów Konkursu.

Wszystkim Laureatom i Uczestnikom serdecznie gratulujemy.