Wydarzenia 2016/2017 / Klasa 3A na Komendzie Policji!

23 maja klasa IIIa została zaproszona do Komendy Policji przy ulicy Zamoyskiego.
Powodem zaproszenia był mail, który wysłał w imieniu klasy z-ca przewodniczącego Eryk Jarnot z zapytaniem o możliwość zwiedzenia budynku policji. Komendant Policji zaprosił więc całą klasę po wcześniejszym uzgodnieniu warunków wizyty z dyrekcją i wychowawcą szkoły.
Dzieci zobaczyły budynek, motocykl policyjny, wóz policyjny od środka. W samym budynku można było przymierzyć kamizelki, hełmy, rękawice. Panowie policjanci pokazywali, jak się pobiera odciski palców.
Dzieci zostały poczęstowane słodkościami, a na koniec otrzymały broszurki o pracy policji.
Czas minął szybko i wesoło. Niektóre mówiły, że była to najfajniejsza wycieczka.
Wychowawca klasy Krystyna Basista
Skip to content