Wydarzenia 2016/2017 / Piknik z okazji Dnia Dziecka

Dnia 2 czerwca 2017r. Mały Samorząd zorganizował na terenie szkoły Piknik z okazji Dnia Dziecka. Na uczestników imprezy czekało wiele atrakcji: prezentacje artystyczne, występy wokalne (w ramach Przeglądu Talentów), rozgrywki sportowe, przeciąganie liny. Wszyscy uczestnicy mogli zjeść pyszny popcorn a dodatkowymi atrakcjami były balonowe zwierzaki, malowanie twarzy i loteria z licznymi nagrodami. Dużym powodzeniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia. Na chętnych czekała pani Ania Głuc z zadaniami, takimi jak: układanie puzzli, rzucanie kostką z rożnymi obrazkami, gra w Bingo, quiz z zagadkami czy też opowiadanie o pogodzie, a wszystko to wyłącznie w języku angielskim. Natomiast pani Ewa Ciemięga zorganizowała konkurs na Najpiękniejszy  tort. Zwycięzcy, kl.3b i 3d, otrzymali w nagrodę  pyszne lody. Jak zwykle Rodzice z każdej klasy przygotowali wspaniałe poczęstunki. Dopisała nam pogoda oraz humory. Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc przy organizacji imprezy.

Organizatorzy: Mały Samorząd oraz nauczyciele

Skip to content