Wydarzenia 2016/2017 / Z ogromnym żalem zawiadamiamy o śmierci Pani Doroty Skawińskiej

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, iż 8 lipca 2017 roku po długiej i ciężkiej chorobie zmarła

Śp. Dorota Skawińska

– długololetnia, wspaniała Nauczycielka SP 26 w Krakowie, Ukochana Wychowawczyni, wybitny Pedagog z powołania. Miała 54 lata. Nasza Droga Koleżanka była do końca Człowiekiem oddanym całym sercem Uczniom, Rodzicom, Przyjaciołom. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci Jej radość życia, życzliwość, wrażliwość, którą okazywała wszystkim.

Łączymy się w bólu z Rodziną Zmarłej i składamy wyrazy współczucia.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą żałobną na cmentarzu Rakowickim w dniu 18 lipca o godz. 12:20.

Dorotko! Cześć Twojej pamięci!

Dyrekcja, Nauczyciele oraz Pracownicy SP 26

Skip to content