Aktualności / Międzyszkolny konkurs „Zaprogramuj się na Star Wars”

W dniu 02.02. 2018r. roku reprezentacja naszej szkoły w składzie: Maria Riess (3b), Maurycy Juszczyk (3a), Paweł Szymański (3b), Tobiasz Półtorak(3b), Maciej Grzyb(3b) i Dariusz Zwada(3b) wzięła udział w międzyszkolnym konkursie „Zaprogramuj się na Star Wars” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 106 w Krakowie. W czasie konkursu jego uczestnicy z podziałem na 2 osobowe zespoły musiały zmierzyć się w następującyh konkurencjach: zaprojektowanie droida z dostępnych materiałów plastyczno- technicznych , rozwiązanie quizu dotyczącego całej sagi filmowej „Star Wars” oraz zaprogramowanie robota i przeprowadzenie go przez labirynt. Dobra współpraca oraz wiedza sprawiły , iż nasza drużyna zdobyła największą liczbę punktów -a tym samym zajęła I miejsce w konkursie.

Moi młodzi Padawani – niech moc będzie z Wami 🙂

Skip to content