Aktualności / „Wiosna- modna Pani- projekt sukni Pani Wiosny”- ogólnopolski konkurs plastyczny

Z niecierpliwością wyczekujemy nadejścia Wiosny- dni będą coraz dłuższe, coraz cieplejsze. Dookoła zrobi się kolorowo… Wiadomo ,że Wiosna jest to piękna i bardzo elegancka pani. Znana jest również z tego, że przychodzi z wizytą w bardzo pięknych sukniach. A czym nas zaskoczy tym razem?
Serdecznie zapraszamy uczniów klas 0-IV uczęszczających do świetlic szkolnych do udziału w konkursie plastycznym o w/w tytule.
Celem konkursu jest rozwijanie zdolności plastycznych, zmysłu estetycznego , wyobraźni, uwrażliwienie na piękno przyrody .
Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie sukni Pani Wiosny ( konkursowa praca ma przedstawiać postać Wiosny w zaprojektowanej sukni).
Prace konkursowe ( każda szkoła może złożyć max.5 prac) w formacie A3 wykonane w dowolnej technice i indywidualnie (rysowanie malowanie, wycinanka, wydzieranka , collage , techniki mieszane) można przysłać bądź złożyć w świetlicy do dnia 21 marca 2018r.
ADRES:Szkoła Podstawowa nr 26 im. A Struga, ul. Krasickiego 34, 30 -503 Kraków
Prace wysłane z innych szkół powinny zawierać metryczkę- imię i nazwisko oraz wiek ucznia , adres, telefon i mail szkoły oraz nazwisko opiekuna (nauczyciela), pod którego kierunkiem została wykonana praca.
Do prac należy dołączyć zgodę rodziców uczniów biorących udział w konkursie na umieszczenie nazwisk laureatów na stronie szkoły. ZGODA RODZICA

Skip to content