Aktualności / Małopolska Liga Gimnastyczna – OTWARTE MISTRZOSTWA KRAKOWA.

W dniach 27 i 28 października w sali gimnastycznej AWF w Krakowie odbyła się III edycja Małopolska Liga Gimnastyczna oraz Otwarte Mistrzostwa Krakowa. Zawodnicy sekcji gimnastyki KS KORONA zajęli następujące miejsca:
Wielobój klasa II gimnastyczna:
Karol Kołodziejczyk(1 msc); Filip Ślęzak(4 msc); Ignacy Stefański(7 msc); Dominik Bant(8 msc); Jakub Podraza(9 msc).

Wielobój klasa III gimnastyczna:
Leon Kołodziejczyk(1 msc); Bartosz Szczubiał(3 msc); Maurycy Juszczyk(5 msc); Oliwier Nazim(6 msc); Karol Morański(8 msc); Migas Jakub(9 msc); Kacper Maślanka(10 msc); Karol Brzeziński(11 msc); Szymon Pająk(12 msc).

Wielobój klasa Młodzieżowa:
Najmłodsza grupa zawodników dzielnie rywalizowała w składzie: Cyprian Juszczyk; Radosław Lasek; Hubert Miszkiel; Franciszek Borzęcki; Mikołaj Kluba; Jan Wajda; Szymon Gut.

OTWARTE MISTRZOSTWA KRAKOWA – FINAŁY OPEN
W cyklu Mistrzostw Krakowa rozegrane zostały również finały OPEN na poszczególnych przyrządach. Zawodnicy KS Korona wywalczyli łącznie 8 medali w następujących przyrządach: