Aktualności / Otwarte Mistrzostwa Krakowa w gimnastyce sportowej i III edycja Małopolskiej Ligi Gimnastycznej

W najbliższą sobotę (27 października) na sali gimnastycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie odbędą się Otwarte Mistrzostwa Krakowa w gimnastyce sportowej, połączone z III edycją Małopolskiej Ligi Gimnastycznej, jedynej ligi gimnastycznej w Polsce. Wystartują zawodnicy z klubów: UKS Gimnazjon z Wieliczki, KS Korona Kraków, UKS SP7 Łódz, RKS CukrownikChybie oraz KS AZS AWF Kraków. W sobotę o godz 9.00 swoje zmagania w wieloboju rozpoczną zawodnicy Klasy III i II. Natomiast o 12.00 swoje umiejętności zaprezentują najmłodsi adepci gimnastyki. Drugi dzień zawodów (niedziela) rozpocznie się o godz 9.30 finałem kategorii młodzieżowej na poszczególnych przyrządach, a o 13.00 finał kategorii OPEN.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gimnastyki do kibicowania.

Skip to content