Aktualności / Piknik Jesienny

Już po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Święto Ziemniaka. Z tej okazji, 5 października, odbył się na boisku szkolnym, Piknik Jesienny. Podczas pikniku czekało na wszystkich uczniów klas 1-3 mnóstwo atrakcji, takich jak: Przeciąganie liny, wyścigi z ziemniakiem, malowanie lasu jesiennego na folii oraz quiz wiedzy o ziemniaku. Uczniowie mogli również zrobić sobie zdjęcia w okienku jesiennym. Na pikniku nie zabrakło języka angielskiego i każdy mógł spróbować swoich sił rozwiązując „ziemniaczane” łamigłówki. Ogromną popularnością cieszyły się dmuchane, balonowe zwierzątka.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci dobrze się bawiły i miło będą wspominały ten dzień, tym bardziej, że pogoda dopisała.

Ogromne podziękowania dla Małego Samorządu wraz z opiekunami: p.Jadwigą Musiał i p. Agnieszką Malinowską. Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomogli w organizacji pikniku.

 

Skip to content