Aktualności / Puchar Wszechstronności Stylowej w pływaniu najmłodszych.

W niedzielę 14.10.2018. w Suchej Beskidzkiej uczniowie naszej szkoły rywalizowali o miano najbardziej wszechstronnego zawodnika lub wszechstronnej zawodniczki w Małopolsce. Startowało 277 zawodników w 3 kategoriach wiekowych – 10-cio, 11-sto i 12-sto latków. Każdy pływak musiał wystartować w 5 konkurencjach – sprawdzających wszechstronne umiejętności w poszczególnych stylach pływackich tj: motylkowym, grzbietowym, klasycznym, dowolnym oraz zmiennym. Nie zawiodła Zuzanna Czaja 5b, która wygrała wszystkie konkurencje zdobywając puchar w klasyfikacji generalnej, w kategorii wiekowej 10lat.
W tej kategorii wiekowej świetnie spisali się:
Szymański Paweł 4b – 11miejsce w klasyfikacji generalnej,
Tucharz Mikołaj 5b – 12miejsce w klasyfikacji generalnej,
Na wyróżnienie zasługuje Agata Kubic i Weronika Łata 6b oraz Pelczar Aleksandra 5b.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy bardzo dobrych wyników i wspaniałej postawy w tak bardzo trudnych i ciężkich zawodach.

trener prowadzący: mgr Aleksandra Solarz

Skip to content