Aktualności / 5.12. świętowaliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WOLONTARIUSZA

5.12.  świętowaliśmy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ  WOLONTARIUSZA.

W tym dniu, od samego rana, częstowaliśmy pysznymi, samodzielnie upieczonymi ciastami. 

Koleżanki i kolegów zaprosiliśmy także do wspólnych zabaw z nagrodami. 

Po raz pierwszy wystąpiliśmy w nowych koszulkach z nadrukowanym naszym logo. Mogliśmy je zaprezentować dzięki pomocy naszego sponsora – firmy Okno Plus.  Po południu, dzięki jego wsparciu, spędziliśmy miło czas w kinie na seansie Dziadek do orzechów. 

W tym dniu zbieraliśmy także datki, które przekazaliśmy fundacji Alma Spei prowadzącej domowe hospicjum dla dzieci. Na stronie internetowej tej fundacji czytamy, iż istnieje po to, aby towarzyszyć dziecku w zmaganiach z nieuleczalną chorobą. Ich misją jest zapewnienie profesjonalnej, wszechstronnej, domowej opieki medycznej. Działa tak, aby zapewnić podopiecznym tyle normalnego życia, ile tylko da się wykrzesać, a rodzicom i rodzeństwu podarować bezcenny czas na miłość.

Skip to content