Aktualności / Dwa medale na Mistrzostwach Polski

W weekend w Nysie odbyła się „Mała Olimpiada”, czyli Mistrzostwa Polski w gimnastyce sportowej młodzików dziewcząt i chłopców. W zmaganiach brali udział najlepsi zawodnicy i zawodniczki z całej Polski. Naszą szkołę oraz klub sportowy „KORONA” reprezentowali uczniowie:
1- Dominika Borkowska kl. 3a
2- Maja Machaj kl. 3a
3- Artur Mączka kl. 2a
4- Cyprian Juszczyk kl. 3a
5- Radosław Lasek kl. 3a
Nasi zawodnicy zdobyli 2 medale – Cyprian Juszczyk brąz w ćwiczeniach na drążku, Radosław Lasek brąz w ćwiczeniach na grzybku. Dodatkowo Cyprian jest ósmym zawodnikiem w Polsce w wieloboju gimnastycznym mężczyzn.
Bardzo dobry start zaliczyły również dziewczęta. Dominika Borkowska uzyskała najwyższą liczbę punktów na skoku, czyli 15,00 oraz drugą na ćw. wolnych.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów
Trenerzy

Skip to content