Aktualności / Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych

W dniu 12.10.2019 na sali gimnastycznej Towarzystwa Sportowego „Wisła” Kraków, odbył się Puchar Polski Juniorek i Juniorek Młodszych. Klub Sportowy „Korona” Kraków reprezentowały uczennice naszej szkoły w składzie:
Julia Guzowska (4a)
Sofia Lubomirska-Pierre (4a)
Hanna Piechota (4a)
Daria Dudek (5a)
Matylda Kudlik (6a)
Pola Zawicka (7a)
Zuzanna Goś (7a).
Zawodniczki w większości po raz pierwszy startowały w wyższej klasie rozgrywkowej i mimo silniejszych i bardziej doświadczonych przeciwniczek zaprezentowały dobre, ambitne i wymagające układy, pokazując swój potencjał i sportowy charakter. Liczymy, iż zdobyte doświadczenie stanie się podstawą do osiągnięcia sukcesów w najbliższym czasie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Trenerzy

Skip to content