Aktualności / NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Pani Dorota Kaczyńska-Mitoraj – nauczycielka języka angielskiego w naszej szkole – została uhonorowana przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego zaszczytnym tytułem „Nauczyciel z pasją” za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej. To już VII edycja projektu mającego na celu wydobycie z cienia codziennych wydarzeń i przedstawienie szerszemu ogółowi sylwetek najlepszych krakowskich nauczycieli oraz popularyzację dobrych praktyk.

Przyznanie tego tytułu Pani Dorocie jest wielkim wyróżnieniem również dla Szkoły, lecz nie jest dla nas zaskoczeniem. Od wielu lat Pani Dorota cieszy się, zarówno wśród uczniów, rodziców jak i współpracujących z Nią koleżanek i kolegów, ogromnym szacunkiem, uznaniem i popularnością przede wszystkim dzięki jakości pracy i zaangażowaniu. Zawsze można na Nią liczyć, jest otwarta na nowości w edukacji i kreatywnie realizuje się jako innowator. Jest po prostu świetnym NAUCZYCIELEM Z PASJĄ!

Serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26

 

Skip to content