Aktualności / ENEA Młodzieżowe Mistrzostwa Polski MP Młodzików

Lena Polak, uczennica klasy 8b, pasjonatka sportów wodnych i narciarstwa. W obecnym roku zaangażowanie treningowe Leny przyniosło jej wymierne sukcesy sportowe. Mamy okazję pochwalić się, że ponad 3 letnie treningi pływackie pod okiem kadry trenerskiej Klubu Sportowego Korona Kraków przyniosły Lenie zdobycz w postaci brązowego medalu w konkurencji 200 m stylem zmiennym, w swojej kategorii wiekowej na Otwartych Mistrzostwach Województwa Małopolskiego, które odbyły się w Oświęcimiu w czerwcu tego roku.

Poszukiwania kolejnych sportowych wyzwań zaowocowały w okresie wakacji ogromnym sukcesem Leny w innej wodnej dyscyplinie.

Po intensywnych przygotowaniach wioślarskich w Klubie Sportowym UKS 93 Kraków, start Leny w żeńskiej osadzie wioślarskiej – czwórce podwójnej na ENEA Mistrzostwach Polski Młodzików, rozgrywanych w Poznaniu (Tor wioślarski Malta) w terminie: 31.07-01.08.2021, przyniósł tej młodej zawodniczce tytuł Mistrzyni Polski. Odebrany, podczas uroczystej dekoracji przy wtórze hymnu narodowego, złoty medal, potwierdza znane sportowe motto, które mówi, że ciężka praca się opłaca 🙂

Lenie i dziewczynom z drużyny serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Skip to content