Aktualności / NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Pan Łukasz Kucia – nauczyciel matematyki w naszej szkole – został uhonorowany przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego zaszczytnym tytułem „Nauczyciel z pasją” za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej.

To VIII edycja projektu mającego na celu wydobycie z cienia codziennych wydarzeń i przedstawienie szerszemu ogółowi sylwetek najlepszych krakowskich nauczycieli oraz popularyzację dobrych praktyk.

Przyznanie tego tytułu Panu Łukaszowi jest wielkim wyróżnieniem również dla Szkoły. Od początku swojej pracy lat Pan Łukasz cieszy się, zarówno wśród uczniów, rodziców jak i współpracujących z Nim koleżanek i kolegów, ogromnym uznaniem i popularnością przede wszystkim dzięki jakości pracy i zaangażowaniu. Jest osobą otwartą na nowości w edukacji i kreatywnie realizuje się jako innowator. To prawdziwy NAUCZYCIEL Z PASJĄ!

Serdecznie gratulujemy!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26