Aktualności / NAUCZYCIEL Z PASJĄ

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Pan Łukasz Kucia – nauczyciel matematyki w naszej szkole – jest kolejnym nauczycielem, który został uhonorowany przez Prezydenta Miasta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego zaszczytnym tytułem „Nauczyciel z pasją” za niezwykłe zasługi w pracy nauczycielskiej. Rok wcześniej ten chlubny tytuł uzyskała Pani Dorota Kaczyńska-Mitoraj.
Projekt „Nauczyciel z pasją” ma na celu wydobycie z cienia codziennych wydarzeń i przedstawienie szerszemu ogółowi sylwetek najlepszych krakowskich nauczycieli oraz popularyzację dobrych praktyk.
Przyznanie tego tytułu naszym nauczycielom jest wielkim wyróżnieniem również dla Szkoły. Od początku swojej pracy oboje nauczyciele cieszą się, zarówno wśród uczniów, rodziców jak i współpracujących z Nimi koleżanek i kolegów, ogromnym uznaniem i popularnością przede wszystkim dzięki jakości pracy i zaangażowaniu. To osoby otwarte na nowości w edukacji i kreatywnie realizujące się jako innowatorzy. To prawdziwi NAUCZYCIELE Z PASJĄ!
Serdecznie gratulujemy!
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26