Aktualności / Podziękowanie za oddanie głosów w Budżecie Obywatelskim 2021

Podziękowanie za oddanie głosów w Budżecie Obywatelskim 2021

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom oraz ich rodzicom, a także mieszkańcom Dzielnicy XIII, którzy wzięli udział w tegorocznym głosowaniu na projekty złożone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2021.

Zakończyło się już głosowanie na projekty mieszkańców złożone do krakowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru było łącznie ponad pół tysiąca projektów, z czego 99 projektów dotyczących całego miasta i 39 projektów dotyczących naszej dzielnicy.

W tym roku mieliśmy możliwość zagłosowania na terenie naszej szkoły zarówno w sposób tradycyjny za pomocą kart papierowych jak i poprzez stronę internetową.

Cieszymy się, że chcecie decydować o tym, na co przeznaczyć pieniądze z budżetu miasta Krakowa. Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi 29 października 2021.

Dyrekcja SP26

Skip to content