Aktualności / Żegnamy Druha hm. Piotra Bielaka (1963-2022)

 

Drogi  Panie Piotrze,

cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 26 pogrążona jest w żalu. Nasza Szkoła bez Pana nie będzie już taka sama. Pańska postać to historia naszej Dwudziestki Szóstki.

Wiele pokoleń uczniów czerpało wzorce z harcerskich tradycji zaszczepionych przez Pana. Prawie codziennie był Pan  na terenie szkoły i służył wszystkim doświadczeniem  w  organizacji i obsłudze imprez szkolnych. Dzięki Panu mamy dokumentacje  ważnych uroczystości z przełomu wieku XX i  XXI. Uczniowie i wychowawcy wspominają Pańską nieocenioną pomoc przy dyskotekach i nagłośnieniu innych  spotkań.

Był Pan związany z naszym środowiskiem wieloletnim uczestnictwem w życiu  całej społeczności. Dziękujemy za to oddanie.  Z szacunkiem przekazujemy innym pamięć o  Pańskim zaangażowaniu.

Skip to content