Aktualności / I miejsce w kwalifikacjach regionalnych I Olimpiady Gier Planszowych IPN

Z dumą informujemy, że podopieczni Pani Magdaleny Kunysz- Wojciech Furtak i Kacper Dańko z klasy 5c zajęli I miejsce w kwalifikacjach regionalnych I Olimpiady Gier Planszowych IPN (Gra „Miś Wojtek”).  

W dniach 20 i 21 października 2022 r. na „Przystanku Historia” IPN w Krakowie odbyły się kwalifikacje regionalne I Olimpiady Gier Planszowych IPN, w których wystartowało ponad 220 uczniów z Małopolski. Pierwszego dnia rywalizowała młodzież ze szkół ponadpodstawowych, natomiast drugiego – młodsi gracze ze szkół podstawowych. Zwycięzcy awansowali do olimpijskiego finału, który zostanie rozegrany w 2023 r. w Warszawie. 

Więcej informacji: https://ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/172435,Przystanek-Historia-IPN-w-Krakowie-zmienil-sie-w-salon-historycznych-gier-plansz.html

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  

Skip to content