Aktualności / Sukcesy naszych uczniów

W miniony weekend odbyła się XXIX Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych – Gimnastyka Sportowa. Franciszek Kołodziejczyk uczeń klasy V c reprezentujący Klub Sportowy AZS AWF Kraków zdobył II miejsce a zarazem tytuł Vice Mistrza Polski w finale ćwiczeń wolnych w klasie III, 6 miejsce w finale ćwiczeń na kółkach i 12 miejsce w wieloboju.

 

W tym samych czasie w Nysie odbyła się XXIX Olimpiada Młodzieży w Sportach Halowych w Gimnastyce Sportowej. Bartłomiej Szczubiał, uczeń klasy 8a, reprezentujący Klub Sportowy AZS AWF Kraków zdobył tytuł Mistrza Polski w wieloboju w klasie II. Dodatkowo został Vice Mistrzem Polski w finale ćwiczeń na drążku oraz drugim Vice Mistrzem w finale ćwiczeń na koniu z łękami.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content