Aktualności / Wieczór autorski p. Agnieszki Dąbrowskiej i twórców książki „Blisko Nas”

19 kwietnia 2023r. odbył się w naszej szkole wieczorek autorski. Gośćmi honorowymi byli autorzy i twórcy prac, dzięki którym powstała książka „Blisko Nas”. Gościem specjalnym tego wieczoru była p. Agnieszka Dąbrowska, autorka książki „Za duży na bajki”, a spotkanie poprowadził p. Mateusz Wrona.

Na podstawie scenariusza napisanego przez p. Agnieszkę do wyżej wymienionej książki powstał film o tym samym tytule, który okazał się międzynarodowym hitem Netflixa. P. Agnieszka opowiadała nam o historii powstania książki oraz o swoich zainteresowaniach i sposobie na życie.

Wszyscy obecni tam twórcy wymieniali się własnymi spostrzeżeniami odnośnie powstawania prac. Całe wydarzenie przebiegło we wspaniałej atmosferze. Pod koniec p. Agnieszka podpisywała swoje książki, a goście otrzymali również upominki oraz piękne róże. To było wspaniałe i pouczające wydarzenie.

Anna Janczyńska 8b

Skip to content