Aktualności / Piknik szkolny „Razem możemy więcej”

Droga Społeczności Szkolna,

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 26 oraz Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają na piknik zwieńczający obchody 60-lecia istnienia Szkoły pod hasłem „Razem możemy więcej”, który odbędzie się w dniu 14 czerwca br. od 15.00-19.00 na terenach zielonych Szkoły.
Będziemy mieć okazję do integracji społeczności szkolnej i środowiska lokalnego, rozmowy i wspólną zabawę. Przewidujemy szereg atrakcji m.in. pokazy gimnastyczne, rywalizacje sportowe, malowanie twarzy, dmuchańce, bańki mydlane, strefę kulinarną itp.
Celem pikniku jest zbiórka funduszy na zakup nowego sztandaru Szkoły.
Serdecznie zapraszamy uczniów z rodzinami oraz Grono Pedagogiczne.
Chętnych rodziców zachęcamy do współpracy przy organizacji pikniku.
Dyrekcja Szkoły

Skip to content