Aktualności / Wakacyjne życzenia

Udanych wakacji! Śliczne słońce naklejka ścienna kreatywna tapeta unikalna naklejka dekoracyjna naklejka robić salonu sypialnia

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice,

z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego 2023/24 serdecznie dziękujemy nauczycielom za kolejny rok bardzo intensywnej pracy, której efekty przekładają się na sukcesy naszych uczniów. Dziękujemy za zaszczepianie w uczniach pasji, przekazywanie inspirujących wyzwań, emocjonalnych przeżyć i przygód. Życzymy, by zbliżający się czas sprzyjał odpoczynkowi i realizacji swoich zainteresowań, aby w nowym roku szkolnym wrócić w pełni sił, z nową energią by podjąć kolejne nowe wyzwania.

Uczniom gratulujemy osiągnięć, pięknych świadectw i promocji do następnych klas. Przyszła pora na wytęsknione wakacje, czyli ponad dwa miesiące relaksu i odpoczynku od szkolnych obowiązków i porannego wstawania do szkoły. Życzymy Wam, aby te wakacje były pełne radości, beztroski i wspaniałych wrażeń . Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Cudownych wakacji!

Rodzicom gorąco dziękujemy za tegoroczną współpracę, zaangażowanie i podjęte działania. Życzymy pogodnych i bezpiecznych wakacji.

 

Dyrekcja SP 26 w Krakowie

Skip to content