Aktualności / Ósmoklasiści, wierzymy w Was! 💚🍀

Uczniowie z klas 4, 5, 6 i 7 przygotowali wyjątkowe plakaty dla naszych Ósmoklasistów!
W ten sposób chcieli dodać im otuchy i życzyć powodzenia podczas egzaminów.
Drodzy Ósmoklasiści – trzymamy za Was mocno kciuki!
Powodzenia, wiary w siebie i jak najlepszych wyników! 🍀
 
Przejdź do treści