Złota Księga

Klasy I – III

1a

Mingus Anderson

Aleksandra Flisak

Kinga Gądek

Katarzyna Pater

Mateusz Satuła

Oliwia Stępkowska

 

1b

Karolina Dura

Aleksander Lasoń

Patrycja Kunc

Klaudia  Piotrowska

Karolina Tarazona – Serrador

 

2a

Amelia   Bartosik

Bartłomiej  Białoskórski

Oskar Fudro

Kamil Gawęda

Julia Kotaba

Nikola Majchrzak

Olga Sadurska

Maja Tomerska

2b

Jerzy Chylewski

Aleksandra Kras

Ewa Kurek

Mateusz Karcz

Julia Matłok

Dominik Niziurski

Olaf Podskoczy

Aleksandra Turek

 

2c

Miłosz Bilski

Olga Bzowska

Maja Hlebowicz

Kacper Kąkolewski

Roksana Markiewicz

Julia Nogieć

Robert   Stępień

Jan  Sznajder

Szymon  Wojtaszek

Jan   Żółtko

3a

Olga Arendarczyk

Zofia Bielawska

Mikołaj Kasprzycki

Paulina Kostaś

Thi Thuy Linh Nguyen

Helena Sabuda

 

3b

Oskar Grabiec

Roch Jaworski

Lena Kowalik

Maja Skwara

Anna Wierzbicka

 

3c

Oliwia Abramczyk

Hubert Bernacki

Wiktoria Gryza

Krzysztof Kozioł

Aleksandra Krygowska

Mateusz Kurek

Viktoria Nyikó

Julia Owca

Tomasz Rak

Barbara Wróbel

Jakub Wróbel

3d

Gabriela Bielska

Joanna Ferlejko

Zuzanna Śliwowska

 

Klasy IV – VI

4a

Wiktoria Maciejowska

Martyna Król

 

4b

Katarzyna Leszczyńska

Magdalena Sokół

Kacper Nowak

Jakub Sieradzki

4c

Iga Róg

Michał Niedziela

Piotr Krzywda

 

5a

Hanna Czekańska

Maja Zakrzewska

 

5b

Julia Rakoczy

Natalia Wilk

Jakub Łachut

Krzysztof Setlak

5c

 

Katarzyna Brożek

Emilia Nowak

Paweł  Rybowicz

6a

Ewa Bubula

Mateusz Leśniak

Michał Leśniak

Rafał Seweryn

 

6b

Dominika Fudala

Karolina Musiał

Julia Gryza

Natalia Sojka

Wojciech Tomczyk

Piotr Czekański

Andrzej Kowalczyk

6c

Zofia Biedzka

Ewelina  Flisak

Paweł  Rykała

 

6d

Jakub Bartoszewicz

Gabriela Frasik

Justyna Kmieć

Michał Łucki

Joanna Paluchowska

Jakub Szczepanek

   

UKOŃCZYLI  SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

6a

Marta Korchowiec

Kacper Biały

Rafał Seweryn

6b

Marta Chojnacka

Karolina Domagalska

Marcelina Natkaniec

Piotr Czekański

Andrzej Kowalczyk

Jakub Połczyński

6d

Jakub Bartoszewicz

Justyna Kmieć

Dawid Nowakowski

Kamil Pabian

Jakub Szczepanek

Jagoda Wodniak

NAJLEPSI  ABSOLWENCI  SZKOŁY

6a

Ewa Bubula

Mateusz Leśniak

Michał Leśniak

6b

Dominika Fudala

Karolina Musiał

Julia Gryza

Natalia Sojka

Wojciech Tomczyk

6c

Zofia Biedzka

Ewelina  Flisak

Paweł  Rykała

6d

Michał Łucki

Joanna Paluchowska