Złota Księga

Uczeń klasy I-III zostaje wpisany do Złotej Księgi, jeżeli w wyniku klasyfikacji rocznej osiągnął poziom A ze wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz jego zachowanie zostało ocenione jako wzorowe.

Uczeń klasy IV –VI zostaje wpisany do Złotej Księgi, jeżeli w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskał co najmniej bardzo dobre oceny z obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz wzorową ocenę zachowania.

Klasy I – III

1a

Katarzyna  Bant

Szymon Bocheński

Karol Brzeziński

Pola Godniowska

Karol Grosicki

Eryk Jarnot

Jan Karwan

Matylda Kudlik

Kinga Lisowska

Patrycja Leńczowska

Blanka Milewska

Karol Morański

Oliwier Nazim

Jan Wronicz

Weronika Żelazko

1b

Wiktoria Iglar

Aleksandra Kozioł

Aleksandra Pelczar

Maciej Rybczak

Natalia Smaś

1c

Bartłomiej Januszewski

Stanisław Kupisz

Natalia Pojałowska

Antonina Postrożny

Olga Rywczak

Filip Satora

Filip Sobesto

Hanna Sznajder

Gabriela Wołkowska

Maciej Wykurz

1d

Zuzanna Barcentewicz

Wiktoria Beńko

Oksana Bywalska

Mateusz Dańko

Mikołaj Malec

Milena Mikoda

Filip Nagnajewicz

Lena Nowak

Maciej Rodak

Marcin Sarapata

Piotr Wosiek

 

2a

Dominik Bant

Julia Doktor

Emilia Dworakowska

Zuzana Goś

Jan Góźdź

Piotr Guratowski

Karol Kołodziejczyk

Jakub Podraza

Maria Piestrzyńska

Jgnacy Skibiński

Filip Ślęzak

Pola Zawicka

2b

Nina Basta

Patryk Kostaś

Agata Kubic

Blanka Lasek

Weronika Łata

Antoni Przebinda

 

2c

Matylda Figórska

Oliwia Kąkolewska

Eryk Kochanowski – Drożdż

Maja Kotarba

Oliwia Michalska

 

3a

Aleksandra Flisak

Kinga Gądek

Mateusz Guzowski

Jakub Kolarczyk

Katarzyna Pater

Oliwia Stępkowska

 

3b

Tymoteusz Bogusz

Karolina Dura

Bruno Kowalik

Patrycja Kunc

Aleksander Lasoń

Wiktor Malec

Katarzyna Ochała

Klaudia  Piotrowska

Karolina Tarazone – Serrador

Klasy IV – VI

4a

Amelia   Bartosik

Gabriel Filipowicz

Julia Kotaba

Olga Sadurska

 

4b

Filip Błądziński

Jerzy Chylewski

Dominika Czopek

Aleksandra Kras

Ewa Kurek

Olaf Podskoczy

Aleksandra Turek

4c

Kacper Kąkolewski

Julia Nogieć

 

5a

Mikołaj Kasprzycki

Thi Thuy Linh Nguyen

 

5b

Oskar Grabiec

Lena Kowalik

Maja Skwara

 

5c

Hubert Bernacki

Wiktoria Gryza

Krzysztof Kozioł

Barbara Wróbel

5d

 

6a

Martyna Król

Wiktoria Maciejowska

Jan ZakrzewskiWitold Strzeboński

 

6b

Maciej Doening

Katarzyna Leszczyńska

Kacper Nowak

Jakub Kwiatkowski

Jakub Sieradzki

Magdalena Sokół

6c

Patryk Kubala

Iga Róg

   

 UKOŃCZYLI  SZKOŁĘ Z WYRÓŻNIENIEM

6a

Martyna Król

Marcelina Wojcik

Jan Zakrzewski

6b

Magdalena Sokół

Maciej Doening

Jakub Kwiatkowski

Jakub Sieradzki

6c

Natalia Czaja

Iga Róg

Julia Kisiel

Piotr Krzywda

Patryk Kubala

NAJLEPSI  ABSOLWENCI  SZKOŁY –  „PRIMUS  INTER  PARES”

6a

Wiktoria Maciejowska

6b

Katarzyna Leszczyńska

Kacper Nowak