Złota Księga

Klasy O – III

1a

Dominika BORKOWSKA

Szymon GUT

Cyprian JUSZCZYK

Oliwia KOŁODZIEJ

Urszula KRYSTYAN

Laura MAŁYSA

Julia NAZIM

Lena PODRAZA

Julia SZKUTNIK

1b

Karolina BOCHENEK

Alicja BUKOWSKA

Aleksandra CIELECKA

Antonina HOTLOŚ

Jagoda LASOŃ

Mateusz SZEWCZYK

1c

Oskar GÓRA

Weronika ŁACHUT

Alicja NOWAKOWSKA

Alicja SKALSKA

1d

Piotr BARCENTEWICZ

Kacper WALAS

Oliwia CHYBA

Oskar DYMEK

Maria KOCIOŁEK

Nina POTOCKI

Szymon SEKUNDA

2a

Zuzanna BALICKA

Julia GUZOWSKA

Sofia LUBOMIRSKA – PIERRE

Rafał NOWAKOWSKI

Przemysław PACUŁA

2b

Jan GRONOWSKI

Martyna KASINOWICZ

Kornel KONIARZ

Ksawery KONIARZ

Adam PASIERB

Vanessa POECKH

Michał PRZEBINDA

Wojciech TARGOSZ

Oliwia WARZECHA

2c

Nikola BORCZYŃSKA

Filip JANUSZEWSKI

Mikołaj MARCZAK

3a

Oliwia DZIUBA

Maurycy JUSZCZYK

Leon KOŁODZIEJCZYK

Ewa KONIOR – ŚWIERTA

Jakub MIGAS

Oliwia RYNDAK

Szymon SERWIŃSKI

Małgorzata ZDUNEK

3b

Marcel CYGAL

Iga KARWECKA

Maja KOZANECKA

Amelia LUBOWIECKA

Szymon MAZANEK

Paulina MROZIK

Maria RIESS

Lena ŻELAZNY

3c

Barbara DRATWIŃSKA

Małgorzata GRUSZKOWSKA

Miłosz KOTARBA

Anna LESZCZYŃSKA

Antoni MALINOWSKI

Maria PĘCAK

Jagoda SKWIRUT

Anna SZCZECINA

Jagoda SZCZOCARZ

3d

Roksana ABRAMCZYK

Blanka GÓRECKA

Jakub KNOTEK

Karina KULA

Aleksander SŁOWIK

Oliwia SZWABOWSKA

100% frekwencji

Gustaw ZIĘTARSKI – 2a

Maurycy JUSZCZYK – 3a

 

Klasy IV – VII

4a

Szymon BOCHEŃSKI

Patrycja LEŃCZOWSKA

Blanka MILEWSKA

Oliwier NAZIM

Jan WRONICZ

Weronika ŻELAZKO

4b

Aleksandra KOZIOŁ

Aleksandra PELCZAR

4c

Bartłomiej JANUSZEWSKI

Stanisław KUPISZ

Antonina POSTROŻNY

Olga RYWCZAK

Filip SOBESTO

Hanna SZNAJDER

4d

Mateusz DAŃKO

Mikołaj MALEC

Milena MIKODA

Maciej RODAK

Marcin SARAPATA

5a

Dominik BANT

Jan GÓŹDŹ

5b

Nina BASTA

Antoni PRZEBINDA

5c

Matylda FIGÓRSKA

Oliwia KĄKOLEWSKA

6a

Kinga GĄDEK

Katarzyna PATER

6b

Karolina DURA

Aleksander LASOŃ

Wiktor MALEC

Katarzyna OCHAŁA

Karolina TARAZONA – SERRADOR

7c

Kacper KĄKOLEWSKI

100% frekwencji

Michał WICHER – 4b

Michał BOREK– 4d

Dominik BANT – 5a

Jakub PODRAZA – 5a

Filip CHOCHOŁEK – 5c

Sebastian POLAK – 5c

Bartosz SEWERYN – 5c

Aleksander LASOŃ – 6b

Kamil GAWĘDA – 7a

Szymon TYLEK – 7a