Konsultacje dla rodziców

Terminy konsultacji pedagogicznych w roku szkolnym 2018/2019

Konsultacje odbywają się: w każdą drugą środę miesiąca w godzinach od 17:00 do 18:00 – klasy I – III

w każdą trzecią środę miesiąca w godzinach od 17:00 do 18:00 – klasy IV – VIII

Ponadto dostępne są terminy indywidualne, zgodnie z poniższą tabelą:

Adamus Beatapiątek11:00 - 11:30pokój nauczycielski lub s. 40
Babecki Maciejwtorek15:30 - 16:00gabinet nauczycieli wf
Baran Romanczwartek13:40 - 14:10s. 36
Basista Krystynaśroda10:40 - 11:10biblioteka
Bętkowska - Kuropatwa Katarzynapiątek11:15 - 11:45pokój nauczycielski
Bilińska Krystynapiątek13:00 - 13:30pokój nauczycielski
Bober Małgorzataponiedziałek08:45 -  09:15gabinet logopedy
Brożyna Krzysztofśroda11:30 -  12:00pokój nauczycielski
Bujacz Elżbietapiątek10:00 -  10:30pokój nauczycielski
Giemza Annaśroda11:15 -  11:45pokój nauczycielski
Głuc Annaśroda12:00 - 12:30pokój nauczycielski
Jakubiak Annaczwartek09:50 - 10:20pokój nauczycielski
Jarmolińska Joannaponiedziałek08:15 - 08:45pokój nauczycielski
Kaczyńska-Mitoraj Dorotaczwartek09:50 - 10:20pokój nauczycielski
Kucia Łukaszśroda09:00 - 09:30 pokój nauczycielski
Kunysz Magdalenapiątek08:45 - 09:15 pokój nauczycielski
Kuruc Joannapiątek12:00 - 12:45 pokój nauczycielski
Malinowska Agnieszkaśroda15:30 -16:00s. 11
Martyna Barbaraśroda10:45 - 11:15pokój nauczycielski
Mężyk Beataponiedziałek11:30 - 12:00pokój nauczycielski
Michalak-Niezgoda Lidiaponiedziałek09:50 - 10:20pokój nauczycielski
Molik Annaponiedziałek15:30 - 16:00pokój nauczycielski
Molik Marzenapiątek09:50 - 10:20pokój nauczycielski
Musiał Jadwigaśroda09:50 - 10:20pokój nauczycielski
Nawracaj Bogusławśroda15:20 - 15:50pokój nauczycielski
Niemiec Dorotaśroda14:30 - 15:00biblioteka
Okręglicka Ewaśroda 12:35 - 13:05pokój nauczycielski
Paderewska Agnieszkaśroda 10:45 - 11:15pokój nauczycielski
Pasek Agnieszkaśroda 07:30 - 07:55pokój nauczycielski
Pasek-Wojciechowska Barbarawtorek 09:50 - 10:20pokój nauczycielski
Pitala Agnieszkawtorek07:30 - 07:55pokój nauczycielski
Płecha Ewaśroda12:00 -12:30pokój nauczycielski
Romowicz Jadwigaśroda09:00 - 09:30s. 12
Sadkowski Ryszardpiątek09:20 - 10:50s. 54
Siedlik Mariapiątek11:45 - 12:15pokój nauczycielski
Sroka Beatawtorek13:00 - 13:30pokój nauczycielski
Solarz Aleksandrapiątek10:15 - 10:45pokój nauczycielski
Sternalska Karolinawtorek11:45 - 12:15gabinet nauczycieli wf
Studnicki Jacekponiedziałek11:45 - 12:30KS Korona
Szczypkowska Dorotaśroda10:00 - 10:30pokój nauczycielski
Sztramkowski Rafałponiedziałek14:35 - 15:05s. 40
Talik Maciejponiedziałek11:10 - 11:40hol
Twardy Annawtorek 10:45 - 11:15pokój nauczycielski
Wójcik-Wic Monikaczwartek 08:15 - 08:45pokój nauczycielski
Wrona Mateuszwtorek 08:15 - 08:45s. 33
Żak Monikawtorek 09:40 - 10:10pokój nauczycielski
Żmigrodzka Magdalenawtorek 08:50 - 09:40pokój nauczycielski